Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Problémát jelenthet-e,hogy én...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Iamess kérdése:

Problémát jelenthet-e,hogy én napi többször is szeretkeznék ,de ő azt mondja ,hogy nincs kedve?(20 éves lány)

Figyelt kérdés
A párommal fél éve együtt vagyunk, én 20 éves vagyok ,ő 25.Lényegében annyi ,hogy én napi többször is igénylem ,hogy szeretkezünk (ami egyszer-kétszer meg is történik) ,de ő azt mondja ,hogy nincs kedve és elvan fáradva ,inkább bújjunk össze.A szexuális életünk nagyon összhangon van ,sokat dicsér is az ágyba.Mivel az elején megszokott volt ,hogy ilyen 5-10-szer csináltuk mondjuk hétvégente ,hétköznap olyan 3-4-szer.Nagyon sok változatosságot viszek bele meg ő is. Félek ,hogy kezd neki elhalványulni a szexuális izgalom irántam.Lehet túlgondolom ,mert néha én is túlzok ,csak egyszerűen annyira kívánom minden egyes érintését ,és persze tiszteletbe tartom, hogy fáradt meg minden ,mert dolgozik keményen ,csak félek,hogy lehet nem vagyok már neki elég jó.Nem szeretném magamat gyötörni ezzel,mert amúgy egyre jobban érzem ,hogy tényleg szeret.

2021. szept. 9. 12:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Az emberek csak igen kis része igényli napi többször
2021. szept. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
63%
Már most kezd problémát okozni, mert a leírásod alapján az eltávolodás első fázisának a kapujában állsz ("de miért nem, nem vagyok elég jó, szeret még eléggé, mi változott, elromlott valami?"). Ha a felek között túl nagy az eltérés libidóban az sosem vezet jó eredményre...
2021. szept. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%
Nem baj ha kicsit visszavesztek, mert különben marha gyorsan meg fogjátok unni egymást.
2021. szept. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
96%
20-as éveimben én is így voltan, de már negyven felett kinövi az ember, vannak jobb elfoglaltságok annál, hogy az ember több tíz éven keresztül ugyanazt csinálja.
2021. szept. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
42%
Nincs ezzel gond te ilyen vagy. De ezt baromi kevés nő fogja tolerálni. Mintha semmi mást nem lehetne veled csinálni csak szexelni állandóan. Én mondjuk dolgozok, ügyeket intézek, kikapcsolódunk a férjemmel ami nem csak dgást jelent. Fiatal vagy, nyilván ez nem téma még, de családot így ne nagyon alapíts a későbbiekben, amennyiben ez nem változik.
2021. szept. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
63%
Bocsi látom nő vagy. Attól még él amit írtam.
2021. szept. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
95%

Elfáradt szegény... Örülj annak, hogy idáig egyáltalán ennyit bírt teljesíteni, ez is már szinte csoda, amilyen számokat írtál. Igaz, hogy fiatalok vagytok, de huzamosabb ideig napi szinten ennyi szexet elvárni már szinte kínzás, főleg, ha valami jó strapás munkája is van mellette. A mennyiség helyett törekedj a minőségre (bár az elvileg megvan a leírásod alapján), de tantrázzatok pl., vagy szerezzetek be + segédeszközöket, amikkel kicsit tehermentesíteni tudod, mielőtt még besokallna, és megszökne!

Ja, és ne feledkezzünk meg amúgy arról se, hogy létezik az a nőtípus, aki a túlzott féltékenysége miatt facsarja ki a végletekig a párját, gondolván, hogy így majd biztos ránézni sem lesz kedve másra, illetve ha a pasi néha nemet mond, mert kimerült, akkor meg elkönyveli, hogy biztos van valakije, vagy már tuti nem tetszik neki, vagy nem szereti, vagy stb.

Nézz kicsit magadba, hogy nálad esetleg állhat-e ilyesmi a háttérben, hisz' ilyen kérdést sem véletlenül ír ki ide az ember lánya, hacsak nem önigazolást vár másoktól a vélt problémák miatt...

2021. szept. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
86%
Van orgazmusod szex közben? Ha igen: mindig, vagy csak időnként? Nem lehet a kielégületlenség a motiváció?
2021. szept. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
30%
Merre laksz? Én besegítenék ;)
2021. szept. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
48%
Csatlakozom a 9.-hez, mehetünk felváltva. Akkor biztosan ki leszel elégítve.
2021. szept. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!