Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mit lépnétek egy ilyen BDSM...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lépnétek egy ilyen BDSM felkérésre srácok?

Figyelt kérdés
Szóval én egy 35 éves pesti biszex pasi vagyok. És vannak domináns vágyaim. Ezért vagyok fent egy társkeresőn amin ilyen témában keresnek. Napok óta agyalok egy levél kapcsán. A levelet egy fizetős domina írta nekem. Egy ügyfele (29 éves) van akit meg akar büntetni. A büntetése hogy férfival kell szexelnie. Az ügyfele amúgy heteró. Egyfelől izgat a szitu, de másfelől meg azt gondolom a BDSM csak olyannal jó ahol mindkét fél élvezi. Szerintetek kényszerből bevállalta a srác vagy élvezné? Szóval értitek a gondomat? Ti elvállalnátok?

2022. jún. 30. 15:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem élvezné.
2022. jún. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%

Nem lehet biztosat mondani


Valaki csak műdom a sub meg megcsinál olyat is amit nem akar csak ne veszítse el

2022. jún. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem is
2022. jún. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
94%
Én szívesen bevállalom ha te nem. Imádnám. Amúgy kapsz te is vmit érte? Mármint érted a csaj pénzért nyomja akkor adjon valamit. Vagy erre nem gondoltál? Lehet érted is kap pénzt.
2022. jún. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%
Ha van fiatal domináns srác itt rám írhatna. F
2022. jún. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
94%
Irigylem a srácot aki megy hozzád.
2022. jún. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem menj bele. Ezeket megbeszélik előre bdsm kapcsolatban hogy mik a soft és hard limitek. És ha a csávónak nem jön be akkor safe word
2022. jún. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
97%

Én nem vállalnám be, mert félek attól, hogy traumatizálnám a srácot, mert nem vagyok meggyőzödve arról, hogy ezt ő is akarná.


20/F/bi/switch

2022. jún. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
97%
Nem szeretem a kényszer szülte dolgokat, de a BDSM más. Az egy játék, amiben mindenki önként vesz részt. Ha a domina azt parancsolja az amúgy hetero pasijának, hogy szopjon f@szt, és az vállalja, akkor nekem nem okozna gondot, hogy a szájába adjam, vagy bármi mást csináljak vele.
2022. júl. 1. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
95%

Ugyan én hetero vagyok, de engem is megkeresett tanácsért ez a domina.

Én azt mondtam neki, hogy ez eléggé necces szitu, és nem biztos, h jól jön ki belőle.


Szoval próbáltam lebeszelni.


Könnyen lehet belőle némi erőszak...

2022. júl. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!