Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Milyen rossz élményetek volt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen rossz élményetek volt BDSM terén?

Figyelt kérdés

Olyanra gondolok, hogy találkoztatok és domként ő nagyon nem tudta, hogy mit csinál, vagy szub beígért sokmindent, de találkozáskor már nem szerette volna, ilyesmi.

Részben azért vagyok kíváncsi, hogy ha majd kipróbàlom, ilyen hibákat ne kövessek el.



2022. jún. 9. 08:58
 1/6 anonim ***** válasza:
2022. jún. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%
Tudom ez bi az meg heteró kérdés volt. Amúgy melyik szerepben tervezel lenni? Hány éves vagy?
2022. jún. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%
Jaja írd le mit tervezel és azalapján egyszerűbb.
2022. jún. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
nem igazán élveztem. Engem is meg-meg csaptak, azzal nem volt bajom, habár nem hozott semmit, és én is próbáltam már idegen csajon és páromon is... Oké, hogy úgymond élvezte, de nem igazán hozott ez lázba. Nekem az egész egy rosszabb élmény volt. Hülyén hangzik, de ha kicsit "szenvedett" volna párom kikötözésnél és nem mosolyogva fogadja, akkor lehet izgalmasabb lett volna mind a kettőnknek
2022. jún. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Még nincs rá személy, nem is keresek aktívan, csak ha talàlkoznèk valakivel, akivel ilyesmi szòba jöhet vagy a partnerem ezt szeretné, akkor jò lenne, ha tudnám mire figyeljek. Mindkèt oldal èrdekel, mindkèt nemmel. Most èpp a dominàns oldal èrdekel jobban, de ez szokott vàltozni, az is lehet, hogy valósàgban valamelyik nem tetszene annyira.

Köszönöm a linket, meg a törtènetet! Én is láttam a kérdést, arról jutott eszembe, hogy ezt feltegyem. Inkàbb arra lennèk kívácsi, hogy milyen dominàns bakik, rossz dolgok voltak. Szeretek irányìtani, ùgy érzem, hogy tudnèk is, viszont fèlek kicsit a bènázástòl. Szubkènt gondolom nem sok hibàt tudsz elkövetni, max hogy túl sokat vàllalsz be, amit utána nem szeretnèl. Èn ezt nem hiszem, hogy elkövetnèm. Ezèrt(meg sok màs dologèrt) sem keresek online, mert folyton kèrdezgetik, hogy ezt meg azt kipróbàlnád-e, èn meg amikor azt mondom, hogy el tudom kèpzelni, hogy a jövőben kipróbàljam, nem èrtik meg, hogy ez nem azt jelenti, hogy elsőre azt csinàlnàm.


19/l nem kérek ajànlotakat, úgy döntöttem, hogy nem keresek online

2022. jún. 9. 14:26
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem leginkább az, hogy hiába mondom, hogy fetisiszta vagyok és csak orvosi vizsgálat szerepjáték miatt keresek a meleg oldalakon, sokan szexet akarnak, holott világosan el szoktam mondani előre.
2022. jún. 10. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!