Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szerintetek ez megbotránkoztat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez megbotránkoztató dolog? Hogy reagálnátok haverként és hogyan idegenként ha ilyet látnátok?

Figyelt kérdés
Voltam strandon a legjobb barátommal és bevizelt a gatyájába.Ültünk és egyszer csak láttam.Mások is láthatták.Izgatja szexuálisan a dolog,amivel nincs is bajom csak fura hogy ennyire nyíltan.Ti mit szólnátok?

2022. júl. 3. 08:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
63%
Soha többé nem állnék vele szóba. Perverz vagyok de ez igénytelen és undort keltő.
2022. júl. 3. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem is gusztustalan.
2022. júl. 3. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
38%

Miért akkora gond ez?

Ezért felrúgni egy barátságot, szerintem nagy butaság.

Mit szólnék? Nevetnék.

2022. júl. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem ez igénytelenség
2022. júl. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
65%
Elég igénytelen
2022. júl. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
37%

Ez kb. 3 éves korig elmegy, afölött rettentően gáz.

S bár szeretem az extrém dologokat, de ennek semmi köze sincs a szexualításhoz, ez simán gusztustalan és infantilis.

2022. júl. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
72%

Azt én felfogtam, hogy a "hülye szexuális fétiseiről" senki sem tehet, nem küldeném a francba miatta. De akkor ezt szíveskedik ott előadni, ahol mások nem látják, vagy felőlem lássák (feltételezem, az is kell neki az élményhez, hogy emberek közt csinálja), de akkor közben én hadd ne játsszam, hogy mi ismerjük egymást, mert eszem ágában vele együtt égni. Ennyi.

Ha idegenként láttam volna: Nem vagyok az a másokat kiröhögős, sem ítélkezős fajta, de kb. annyira taszítana a dolog, mint amikor a hajléktalan végighányja a villamost. Lehet, szegény gyerek azt szeretné hinni, hogy sok más embernek is ez tetszik, de nem.

2022. júl. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
61%

Ha a haverom lenne, akkor megmondanám, hogy undorító, amit csinál, és amikor a közelemben van, akkor ezt ne csinálja, nem fogok beégni miatta én is.


Ha idegen lenne, akkor ránéznék, megállapítanám magamban, hogy merre tart a világ, illetve elszomorodnék, hogy az ilyen szaporodni is tud, majd továbbállnék.

2022. júl. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
72%
Ha barát lenne mondanám hogy nem zavar csak ne velem együtt tegye.
2022. júl. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!
2022. júl. 3. 15:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!