Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ha fogadás elvesztése miatt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha fogadás elvesztése miatt egy másik fiú, elővette, és merevre masszírozta a lőcsömet, akkor heteroként szörnyű élménynek kell volna lennie?

Figyelt kérdés

2022. júl. 18. 20:39
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
37%
Hetero nem is fogad ilyenben, fogad el, hogy homi vagy!
2022. júl. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
60%
Lepontozhattad az elsőt, de igaza van, hetero ilyen fogadásba bele se menne.
2022. júl. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
70%
Eszembe nem jutna ilyenben fogadni. Hetero F.
2022. júl. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
54%
Jah, hetero ebbe nem ment volna bele, meg masszírozhatta volna akárhogy nem állt volna fel mert annyira izgatja egy másik pasi keze, szája, s.gge szexuálisan mint egy tál tökfőzelék.
2022. júl. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
66%

Tévhit hogy nem áll fel! Én is azt hittem.

De igenis feláll, akárki csinálja!

2022. júl. 19. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
54%

Mik voltak a körülmények?

Szerintem semmi gond nincs azzal.

2022. júl. 19. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
66%

Bármire föl tud állni, bárkinek.

Jönnek itt a primitív "hetero ként nem áll föl ilyenekre" emberek.

Attól még, hogy a másik srác, ugyan úgy föl tud állni.

És attól még heteró, hogy ilyen miatt föl áll.

2022. júl. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
36%

7.-re.


Felétek.

2022. júl. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
93%
Mindig megy a vita hogy mire és mire nem áll fel, de a körülményekröl sose esik szó. Egy olyan faszinak aki félévente 1x szexel szerintem biztos felállna. Az olyannak aki rendszeresen kiéli szexuális vágyait pedig nemigazán. Sok befolyásoló tényezö van szerintem ebben. Attól még hogy feláll az nem jelenti ezt hogy valaki biszex rögtön. Basszus egyszerü ingerekröl van szó. Van amikor ezgy rozzant buszon ülök aztán aztol is feláll hogy rezeg az ülés alattam. Akkor ez azt jelenti hogy a buszokra izgulok? Dehogy! Csak olyan onger érte az also régiomat ami kiváltja ezt a reakciót.
2022. júl. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
84%
Valóban a körülményeket nem veszik figyelembe, mert felállna, de hetero nem keverné magát ilyen helyzetbe. Pont. Innentől meg mindegy hogy egy másik pasi kezétől ,vagy attól áll-e fel hogy a kecske szopja..
2022. júl. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!