Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Fiúk nektek az első szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk nektek az első szex sráccal jó élmény volt?

Figyelt kérdés
Hány éves voltál? ÉS a partnered? Mi volt? Nekem rossz élmény volt mégis újra mással megpróbáltam.
2022. júl. 21. 17:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudtam mi az. Olyan jó de pisilhetnék érzés volt. Ujjazott majd egy váságyon megdugott. Ott rossz volt de visszagondolva... nagyon jó.
2022. júl. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
1. Akkor erőszak volt? Hány éves voltál?
2022. júl. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak 12-13 évesek voltunk, ezért túl komoly dolgok nem történtek. felfedezés korszak volt. Viszont érdekes és jó volt.
2022. júl. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az első spontán volt.

Akkor nagyon izgultam és nem tudtam ellazulni, de így utólag újra átélném iszonyat izgató volt.

2022. júl. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az első rossz volt. kikényszerítette a srác hogy én is szopjam miután ő leszopott. Ettől rossz emlék.
2022. júl. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Jó emlék. Szerettem volna leszopni és hagyta. Nagyon élvezte. Én azt hittem ennyi volt jó volt, de nem. Mondta hogy ő is csinálná nekem. Nem gondoltam volna, de szonyat jól esett ! 13 évesek voltunk.
2022. júl. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha a szex alatt kizárólag csak a dugást értem, akkor 25 éves voltam, amikor a fenékszüzességemet odaadtam egy nálam 5, 10 évvel idősebb férfinek. Addigra már több férfi leszopott, és én is őket. Ezzel a férfivel akkor már harmadik, vagy negyedik alkalommal jöttem össze egy kölcsönös szopásra. Minden alkalommal a lakására mentünk, így azon az estén is. Én kezdtem a szopást, miután közösen lefürödtünk. Élvezettel szoptam a gyönyörű farkát. Éreztem, ahogy a szopás hatására egyre keményebb lett a műszer. Egyszercsak azt mondta a "pasim", most megduglak. Annyira határozottan mondta, hogy eszembe se jutott, hogy legalább egy halvány nemet mondjak. Abbahagytam a szopást, és, tedd meg, mondtam. Lassan, figyelve a reakcióimra, kezdte bedugni a nyálamtól lucskos farkát a fenekembe. Kicsit kellemetlen volt maga a behatolás, de nem éreztem azt a fájdalmat, amit mások mondtak a seggbekukis első szexről. A "pasim" hosszan, végig figyelve rám, dugott meg, és a végén élvezett a fenekembe, majd szopott le. Életem egyik legjobb dugása volt aznap este.
2022. júl. 22. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
17 voltam.ő is.A csúcsok,csúcsa volt.Addig csak csajok volta.Utána.....
2022. júl. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem szex volt, hanem csak meg mutattuk és meg fogtuk egymásét. De jó élmény volt :DD
2022. júl. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!