Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ez biszexuálisnak számít? Nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez biszexuálisnak számít? Nem Izgat szexuálisan a férfi test sem a pénisz viszont szerepjátékban eltudom képzelni hogy pl. én egy diák vagyok és egy tanár úr amellett hogy jól elfenekel büntetésből utána még meg is dug. 24f

Figyelt kérdés

Pl. romantikus érzelmeket soha nem éreztem férfiak iránt és soha nem is tudnék érezni, a pénisz sem izgat egyáltalán. egy férfi maszkulin izmos teste sem, viszont egy ilyen szerepjáték rendkívül izgatna engem. Tizenévesen is volt egy ilyen fantáziám, hogy egy javító nevelőintézetbe kerülök és ott az idősebb fiúk jól meg dugnak a zuhanyzóban… Tudom, hogy ez gáz, de nem tudom eldönteni hogy ez Most biszexuális vagy csak valami perverz fantázia. Egy férfi nemiszervét viszont soha nem tudnám a számba venni Öklendezés nélkül, még ilyen szerepjáték közbe sem, mert egyszerűen annyira taszít, viszont az izgatna, hogyha jól megalázna és utána a seggembe kerülne.


Csak lányokba voltam szerelmes egész életembe és csak lánnyal tudom elképzelni az életemet is, viszont van ez a perverz fantáziám és ehhez hasonló fantáziáim. Ami a közös bennük, hogy mindig gyerek szerepben vagyok és mindig egy nálam nagyobb erősebb idősebb férfi, tanár, pedofil apuka, nevelő, bármi ilyesmi, valahogy vagy elfenekel vagy nemtom és utána meg is dug.


2022. júl. 30. 19:15
 1/6 anonim ***** válasza:
47%
Hát, persze
2022. júl. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
59%
Aha❗🙆‍♂️🤣🤣
2022. júl. 31. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%

Én jól elpicsáználak!

Aláználak!

De csak.akkor dugnálak meg ha könyörögnél!

Amúgy mennyi idős vagy kérdező?

2022. júl. 31. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ki van írva a kérdés végére a korom
2022. júl. 31. 01:13
 5/6 A kérdező kommentje:
Pont az lenne benne a lényeg hogy én nem akarom hogy megdugjanak de mégis megdugnak
2022. júl. 31. 01:14
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is tetszene ilyen szerepjáték
2022. aug. 25. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!