Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Huszonéves srácok, volt, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves srácok, volt, hogy urológushoz kellett mennetek, ha igen miért, és hogyan vizsgált az orvos?

Figyelt kérdés
urológus, fiatal

2022. aug. 3. 16:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Prosztatavizsgálat volt felfázás miatt.
2022. aug. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Volt. Seggembe dugta vagy 2 ujját és úgy megnyomta a prosztatám h majdnem összepisiltem magam.
2022. aug. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen volt, húgyúti gyulladás, véres vizelet - akarod tudni a többi részletet is? 😅

Minden vizsgálat protokoll szerint megy, szemrevételezés, UHG, prosztatavizsgálat. Utóbbihoz bepucsítasz a vizsgálóasztalra a doki meg mögötted a bal válladra teszi a kezét és felnyúl, avagy a jobb válladra, avagy ha mindkét válladra és mégis úgy érzed - hát az szívás 😅

2022. aug. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
hpv szemolcs miatt sima urologushoz, illetve utana urologiai ambulanciara is
2022. aug. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, egy felfázás miatt gyakran pisiltem és fájdalmam volt a golyóknál. Persze full para kerülgetett, a mindenki fejében élő vizsgálat miatt (ánuszon át gumi kesztyű stb...) Kb az első 3 percben megnyugtatott a doki, hogy nem kell ettől félnem, végül egy sima ultrahang vizsgálat volt géppel az említett pontokon, felírt gyógyszer és gyógyteát és ennyi. Szal semmi extrém.
2022. aug. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én fitymaszűkület miatti vizsgálat miatt voltam csak urológusnál
2022. aug. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én fitymaszűkület miatt voltam. Plussz megnézte kézzel a heréimet. Valamint később, mert véres volt a vizeletem, de egy hét után elmúlt. Máig nem tudom az okát.
2022. aug. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

letoltam a gatyám és tapogatta a heréim

aztán olyan is volt, amikor fel kellett feküdni a vizsgáló asztalra, mert a farkamon találtam egy csomót.

akkor is áttapintotta a golyóim.

2022. aug. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!