Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Visszatérő fitymagyulladással...

Visszatérő fitymagyulladással urológushoz?

Figyelt kérdés

Már több éve, évente párszor csak úgy kialakul hiába rendszeres tisztán tartás. Elég nagyon gyulladt általában és olyankor fitymaszűkületem is van.

Erre tudnak adni valamit vagy műtét? Eddig kamillás kenőccsel illetve borogatással kezeltem, de évről évre visszajön. Már kezd elmúlni de mire kapnék időpontot semmi sem lesz belőle, ennek ellenére menjek vele orvoshoz? Ha már egészségesen megyek az orvoshoz és mindent rendben talál attól még mondhatja azt hogy oké akkor műtét?



2021. okt. 4. 14:13
 1/4 anonim ***** válasza:
91%

Barátomnak így kezdődött de neki a tojásai is fájtak.Mint kiderült a herékben visszérgyulladás, majd bakteriális fertőzés alakult ki.Fél évig kezelték, majd nem akart elmúlni, elterjedt neki mindenhova.

Sajnos herélni kellett.Mindkettő golyót kikapták neki, mikor szétvágták ott belülről kapott ilyen vírusos baktérium elleni kezelést.

Azóta gyógyul, de impotens lett.

28L

Pasim 34F

2021. okt. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
#1 Szerintem az teljesen más, enyém szerintem szimpla fitymagyulladás
2021. okt. 4. 14:18
 3/4 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, az első válaszoló szerintem troll. Jézus..

Nekem volt egy barátom a 20as eveim elején, ugyanígy volt, mint te. Igazából ő teljes tagadasban élt, én hívtam fel rá a figyelmét. :D elment dokihoz (épp nem volt gyulladásban) és kapott krémet, meg körülmetélték. Nem fájt neki, utána minden rendben volt :)

2021. okt. 18. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mármint elsőnek csak krémet kapott, és idopontot műtétre. Nem ott helyben nyiszaltak meg. Volt ideje felkeszulni :D
2021. okt. 18. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!