Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex lennék? Eddig semmi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex lennék? Eddig semmi jelét nem tapasztaltam.

Figyelt kérdés

Buli végén elvonultam egy üres szobába masztizni. Pár perc után bejött a szobába a barátnőm, ekkor gyorsan magamra húztam egy takarót, de azt mondta csináljam nyugodtan. Ő is levetkőzött és elkezdte simogatni magát. Egyre közelebb az jött ágyhoz és egyszer csak oda hajolt és elkezdte nyalni a puncimat. Próbáltam eltolni a fejét, de olyan finoman csinálta, hogy végül is hagytam neki. Azután az egyik ujját óvatosan a popsimba csúsztatta és elkezdett izgatni egy pontot ott bent ami nagyon kellemes volt. Pár perc alatt hatalmasat élveztem, sokkal nagyobbat mint bármikor azelőtt, de utána nem hagyta abba és még kétszer elmentem kb. ugyanolyan nagyot.

Sosem vonzódtam a lányokhoz és ezt is az alkohol hatásának gondoltam, bár nem ittam sokat. Viszont azóta ha masztizok vagy a barátommal szexelek, mindig arról fantáziálok. Barátommal is jó a szex, általában el tudok élvezni, egyszer, de akkorát soha.

Nagyon szeretném újra átélni, barátnőm kapható lenne rá bármikor, de tényleg nem tudom mit csináljak, barátomat sem akarom megcsalni, ha ez annak számítana egyáltalán.



2022. aug. 7. 15:45
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
en is voltam mar igy srackent hogy egy buliba segitettem kiverni egy haveromnak. lehet hogy biszex vagy igen de nincsezzel baj :)
2022. aug. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
"Baeátomat se akarom megcsalni" Pedig már megtetted 1x, a saját barátnőddel, az hogy részeg voltál,meg nem kifogás😅
2022. aug. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
Örülök, hogy ilyen kellemes élményben volt részed. De igen, megcsalásnak számít és már meg is tetted.
2022. aug. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
22%

Bisex vagyok, a párom is az. Mindegyikünk szokott azonos nemű barájával masztizni


F/28

2022. aug. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
49%
Hát ennyiből nekem nem derül ki. Lehet, hogy csak olyan jól csinálta, hogy magát az élvezetet hiányolod. Ha nem fantáziálsz soha nőkről, akkor szerintem nem vagy biszex.
2022. aug. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nőkről nem, viszont arról az esetről rendszeresen.
2022. aug. 7. 20:42
 7/9 anonim ***** válasza:
34%

Ebből is látszik, hogy egy nőnek csak egy másik nő tud igazi élvezetet okozni. A heteroszexualitás propagálása csak egy társadalmi képződmény, ránk akarták erőltetni évszázadokon át.

Örülök, hogy végre kezd kiderülni az igazság. Legbelül minimum mindenki biszexuális, sőt... ha valaki megtapasztalja egyszer, milyen egy azonos neművel, onnantól kezdve nem kívánja a másik neműt.

2022. aug. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, nagyon hülyeség, amit írsz. Inkább te vagy propagandista. Ha valaki az ellenkező neműekhez vonzódik, akkor hetero akkor is ha kipróbálta azonos neművel. Attól nem lesz homoszexuális senki, ha kipróbálja azonos neművel, baromság, amit írsz.
2022. aug. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
35%
Én arra lennék kíváncsi, hogy manapság ez valami divat, hogy a legjobb/sima barátnőinkre izguljunk!? Leszbikus vagyok, de minimum elhánynám magam, ha a legjobb barátnőm rámmozdulna
2022. aug. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!