Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Valószínűleg biszex vagyok és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valószínűleg biszex vagyok és nagyon érdekelne egy lány, de nincs tapasztalatom ebben. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Volt osztalytarsamrol van szó. Rajottem h akkor is sokszor ránéztem de akkor arra fogtam hogy jó az alakja és biztos irigyeltem. De tavaly elkezdett picit szexuálisan is megmozgatni és nagyon megprobaltam ignoralni, de nem ment. Most pár hete írtam neki, úgysem tudtam hogy kivel menjek egy előadásra mert akivel mentem volna lemondta, de azt írta hogy nem ér rá. Azóta se tudom kiverni a fejemből de most már eléggé ciki lenne rairni újra... de mégis szeretnék.. ti mit csinálnatok? 18l

2022. ápr. 23. 19:00
 1/3 A kérdező kommentje:
Egyébként nagyon kedvesen válaszolt akkor és tudtommal nincs barátja de csak nem kérdez így rá az ember h meleg vagy bi vagy e
2022. ápr. 23. 19:01
 2/3 anonim ***** válasza:
32%

Szia

Én leszbikus lány vagyok, írj és megpróbálok segíteni neked:)

2022. ápr. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azt nem értem miért nem hívhatod el másra? Csak úgy kirándulni. Vagy sétálni barátkozni. Ott a beszélgetést arra irányítod ahová akarod. Én a Párommal voltam ilyen nyuszi. Ha meg kiderül hogy a lányok is érdekelnek mi van, legfeljebb más kapunk nyílnak meg. Hajrá. Ez egy félénk 40 éves pasi véleménye.
2022. ápr. 24. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!