Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lehet hülyeség ezt megkérdezni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hülyeség ezt megkérdezni, de érdekelne a véleményetek, hogy ilyenkor mit lehetne tenni(?)

Figyelt kérdés
Édesanyámnak ma mondtam el hogy nem érzem magam heterónak, se leszbikusnak, és a válasza csak annyi volt hogy “majd kinövöd” meg hogy ne felejtsem el azt hogy unokákat szeretne… Mit lehetne ilyenkor tenni? Vagy felesleges bármit is tenni ez ellen hogy ne ez a “majd kinövöd” véleménnyel álljon velem szembe?
2022. aug. 9. 09:29
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Engedd el! Egyenlőre mindenképp. Amúgy se értem miért kell coming outolni. 🤷‍♂️
2022. aug. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%

Hány éves vagy egyébként? Meg ha se hetero nem vagy, meg sem leszbikus, akkor bi lehetsz, akkor meg még akár unokák is lehetnek, nem? Minek egyáltalán erről beszélni, amíg még nincs kapcsolatod? Én pl sosem beszéltem erről a szüleimmel. Mi közük nekik ahhoz, hogy én kit kívánok meg? Vagy kivel fekszem le? Ha majd olyan tartós, komoly párkapcsolatom lesz, amit már fel szeretnék vállalni, és pont nem ellenkező nem természetesen, akkor ok, persze, elmondanám. De én már rég elköltöztem otthonról, ha nem fogadják el, hát istenem, majd nem járok annyit haza. Most gondold el, gyakorlatilag gyerekként, merthogy biztos az vagy még, ha anyukád ezzel reagált, hogy majd kinövöd, odaállsz elé, és ezt előadod, mégis mi lehetne az első reakciója? Gondolom akkor eddig nem is sejthette, és váratlanul érte.

Nézd, szerintem igen, felesleges bármit tenned ez ellen. Elmondtad, téma lezárva. Évek múlva vissza lehet rá térni, ha aktuális lesz egy komoly kapcsolat miatt.

2022. aug. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne erőltesd, majd ha bemutatod az 1. komoly barátnődet, rájön, mi a helyzet.
2022. aug. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

1. Válaszolónak válaszolnék.


Nyilván azért ha comingoutoltam hogy anyám esetleg ne döbbenjen le hogyha mondjuk felhoznám bemutatni neki a barátnőmet. Ígyis kevés dolgot mondok el neki, és szerintem igazán megérdemelte hogy legalább ezt mondtam neki.

2022. aug. 9. 09:53
 5/8 anonim ***** válasza:
68%
Igen, és mint látjuk, nagyra értékelte...
2022. aug. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
61%

Pont ez jutott eszembe nekem is 5 ös.


Am az 1 es vagyok.

2022. aug. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Hanyagold a témát most vele. Egyrészt az alapján amit irtál nem igazán hiszi el a dolgot, másrészt pedig nincs is komoly kapcsolatos még, úgyhogy kár most szóban bizonygatni. Szépen megy minden ugy ahogy eddig is, aztán ha lesz valakid, akkor elég lesz majd akkor azon agyalni hogy hogy is fogadtasd el vele a dologt. Az is lehet hogy nem tudja sose majd teljesen elfogadni, van ilyen is. De persze az ellenkezöjére is van példa.

Az unoka dolog számomra kicsit önző elvárás, elvégre a te életed és a te döntésed lesz az hogy akarsz e gyereket vagy sem. Az hogy ö az anyukád nem jogositja fel hogy ilyet várjon el töled. Persze ha te szeretnél majd akkor nincs semmi gond, nekem csak ez az elvárás ami zavaró, de hát van ilyen.

Most hagyd a dologt, az elsö lépés meg volt, majd idövel jön a következő, addig meg minhta mi se történt volna.

2022. aug. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Mit kéne tenni..??? Higyje azt.
2022. aug. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!