Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » SZeretnem megkerdezni toletek...

Szasaa kérdése:

SZeretnem megkerdezni toletek hogy kb mennyibe kerul egy blokk lakas san Francisco-ban a Market street-en kb 2 szobas erdekelne es ott ahol nagy epuletek vannak vagy nagy a forgalom kb mennyik ezek?

Figyelt kérdés
hosszu tavra erdekelne.Elore is koszonom !

2014. máj. 1. 22:55
 1/2 fGhw39-84th ***** válasza:

Azt írod, hogy hosszú távra, ebből arra gondolok, hogy bérelni akarsz. A legtöbb bérlet fenn van a craigslist-en, ott érdemes nézelődni.

Itt térképre vannak kitéve a San Francisco-i 2 szobásnál nagyobb lakások: [link]

A market környékén olyan havi 3 ezer dolcsi körül lesznek az árak. Mivel a market egy nagyon hosszú utca, nem tudom, hogy mire gondolsz pontosan... a nagy épületek a financial district-ben vannak, viszont ott nem nagyon vannak kiadó lakások, ami meg van, az olyan havi 1oooo dolcsi körül.


Jó nézelődést.

2014. máj. 1. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Normál fizetéshez mérve ( kinti normál fizetés ) nagyon drágák, legalábbis ha csak 1 munkád van és egyedül élsz.

Hogy korrekt választ adjak: nem tudom milyenre gondolsz, de ismerősöm 3 éve majdnem 6000-ért ( nem akarok hülyeséget mondani, de ha jól tudom 5800-ért ) bérelt(ek, merthogy a feleségével voltak ) egy 2 szoba + konyha + fürdőszoba lakást.

( Mint mondtam ez 3 éve volt, lehet hogy most már másak az árak, de remélem, hogy tudtam valamennyit segíteni. )

2014. máj. 2. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!