Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex lennék ez alapján,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex lennék ez alapján, vagy ez csak fellángolás?

Figyelt kérdés

Még nem volt kapcsolatom, de el tudom képzelni, hogy egy lányt is tudnék szeretni, és néha azt érzem, hogy egy lány-lány kapcsolatban jobban meg tudják egymást érteni, mint egy fiú-lányban, de közben fiúk is tetszenek... Tudom, hogy kamaszkorban sokan megkérdőjelezik a szexualitásukat, de nem tudom, hogy nálam komolyabb-e ez a dolog egy egyszerű fellángolásnál. Egyébként ha látok egy meleg/leszbikus párt, akkor cukinak találom őket, szeretem a GL/Bl filmeket, könyveket, sorozatokat, stb. Szóval eléggé össze vagyok zavarodva, hogy tényleg így érzek-e, és nem csak azért van-e ez az egész, mert manapság nagyon előtérben van az lmbtq téma, és "hatott rám az agymosás", a szüleim szavaival élve. Lehet, hogy csak azért gondolom ezt, mert ennyire vágyom egy kapcsolatra?

(de közben meg el tudom, és el is szoktam képzelni, hogy egy lánnyal is együtt vagyok, csókolózunk, lefekszünk, stb)

Bocsi, tudom, hogy zavaros lett, de örülök ha válaszol valaki:)



2022. aug. 18. 22:41
 1/4 anonim ***** válasza:
64%

Miért olyan fontos, hogy gyorsan felcímkézd magad?

Lehet, és majd kiderül. És nincs azzal baj, hogy nem tudod, nem kell úgy odaállnod az emberekhez, hogy xy vagyok meleg/biszex/hetero...


Még férfi se ért hozzád, nő se... majd kitapasztalod, ha akarod.


Nekem volt egy időszakom 23 éves korom fele, amikor elkezdtem fantáziálni nőkön, úgy éreztem szexi 1-2 nő... 2-vel "kavartam", érdekes volt, voltak jó és szexi dolgok benne, pl. tudták, hogy nyaljanak, kézzel is tudták mi a jó, addigi pasik alig. De rájöttem, hogy nem szeretek nyalni, inkább az volt a vonzó, hogy "más", és érdekes, hogy egy nő vonzódik irántam ill. tudja mi jó nekem. Azóta eltelt sok év, teljesen hidegen hagynak a nők, néha rá gondolok, hogy milyen érdekes, hogy régen mennyire kívántam, de nem, most továbbra se érdekel, hogy nővel legyek. Hármasban is inkább 2 férfit preferálnék. Szóval. Majd alakul.

2022. aug. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
81%

Hat en kamaszkent soha nem kerdojeleztem meg a szexualitasomat es ismertsegi koromben sem tudok senkirol. Meg a meleg haverjaim is tisztaban voltak hogy melegek mar 5 eves koruk ota…

Ha neked ez ennyire nem tiszta akkor valoszinuleg biszex vagy. As simple as that.

2022. aug. 18. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez alapján nem olyan könnyű eldönteni, de ha eltudod képzelni hogy élvezd a csókolózást stb.-t lánnyal akkor valószínű hogy bi vagy. Ha utcán mész, filmben vagy ahol vagy nézd hogy vannak e lányok akik "úgy" tetszenek neked.
2022. aug. 19. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Majd az idő eldönti. Ha lesz olyan lány, aki szimpi külsöleg-belsőre is, és közeledne, fogadd el. A tapasztalat sokat segít.
2022. aug. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!