Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Baromira izgat, hogy egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baromira izgat, hogy egy idegen pasi farkát kiverjem, leszopjam. Viszont még soha nem fogtam másét! Más is játszik a gondolattal?

Figyelt kérdés

2022. aug. 23. 11:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
13%
Nem
2022. aug. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
7%
Mégsem. Most olvasom, hogy ezt egy férfi kérdezte. De ha van ilyen lány, nyugodtan írhat
2022. aug. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
persze
2022. aug. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Én igen. Semmi szexuális élményem nem volt sráccal, de kipróbálnám milyen érzés ha kiverem valakinek és leszopom. Az anális szüzességem elvesztésén is gondolkozom.
2022. aug. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Örülnék neki én is. Gondolkoztam már rajta. Meg az enyémet is kiverhetné más. Persze, ha én is az övét.
2022. aug. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Régen volt ilyen sulis időszakban, hogy kivertük egymásnak.


Mostnában nálam is motoszkál, hogy talán meg kéne ezt ismételni....

2022. aug. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
88%

Igen.

Én szívesen benne lennék ilyen kalandban. Tortent már velem néhány és hallod, nagyon izgató... Autóban ulve, o vezet, elkezdi simogatnia a combom, látja, hogy élvezem, s kozelít a péniszemhez... Kerestunk egy kis eldugott erdei tisztást, ahol szétsmaciztuk egymást, majd pedig ment a kolcsonos szopás a nagy álló farkunk - hú de jó volt...

Hol próbálnád?

2022. aug. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen 40f
2022. aug. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Vannak így néhányan, de az is lehet, hogy sokan.

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__homoszexualitas_..

2022. aug. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Mi tart vissza ? Én nem a gondolattal szoktam játszani, hanem másik farokkal

Elképesztően izgató tud lenni, főleg az eleje a dolognak.

Pl. rávenni, hogy verjed neki és utána, hogy élvezze, ha szopod. ! Ez általában könnyen megy.

A nagyobb feladat, rávenni, hogy Ő is verje nekem, és szopjon is egy kicsit, vagy végig. No ez elsőre nem mindig sikerül.

Ismeretlenül ez általában strand, uszoda, fürdő nyilvános zuhanyzóban jön létre, legkönnyebben.

Vagy olyan nudin, ami nem hivatalos !

2022. aug. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!