Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ha az interneten ismerkedek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az interneten ismerkedek össze egy idegen aktívval mire kell vigyázni ha szexelni akarok vele?

Figyelt kérdés

Még egy szűz passzív vagyok, és mivel nincs az ismerősi körömben biszex vagy meleg férfi ezért az interneten akarok ismerkedni, mert tulajdonképpen csak szexpartnert keresek aki megdugna vagy szeretkezne velem.

És nem tudom, hogy mire kell vigyázni az ilyen ismerkedések esetén? Van benne valami buktató? Mire számítsak?


Én legszívesebben szopnék, hagynám hogy megdugjon, esetleg 69 vagy esetleg szeretkeznénk.



2021. szept. 28. 14:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

STD-re

Pl. nemi herpesz orális úton is terjed

2021. szept. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Amit az elsö ír, de arrq is figyelj hogy normális legyen. Sok fura ember van aki el nem érdemes leállni. Még ha csak alkalmi is a dolog akkor se csináld csak úgy bárkivel.

Kis ismerkedés nem árt elötte. Én elsö találkozón nem szoktam szexelni, az szoljon az ismerkedésröl. Nem minden esetben de azért ilyenkor kiderülnek dolgok amik esetleg nem jönnek be neked.

Ha kicsit ismerkedtek még akár lehet belöle egy rendszeres partner is. Szerintem az sokkal jobb és biztonságosabb mintha minden alkalommal mással kavar az ember.

2021. szept. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
34%
Szia. Ugyan azt keresek mint Te. Lehetetlen találni. Aki normális és ápolt az vagy szerelmet akar, de ügye bi vagyok, aki meg csak szexet az igénytelen. 26f p. Kom megye
2021. szept. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
2-es vagyok. Azért nem lehetetlen. De tény hogy nehéz találni. Viszont ha feladja az ember akkor nem lesz semmi biztosan.
2021. szept. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem feladom, de nincs.
2021. szept. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Majd lesz, sose lehet tudni mit hoz a jövő, pár hete még depresszióban voltam hogy nem jön össze semmi, tegnap meg randiztam és hancúr lett a vége. Bármikor bejöhet, és itt azért nagyobb az esély mint a lottón 😀
2021. szept. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Szeretkezést találni,na az nehéz.

Én ilyet kerestem jó ideje, de feladtam.

Illetve ha lenne is,aki még értelmes is,az pedig vidéki, messze.

2021. szept. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!