Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Attol hogy azt álmodtam pár...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Attol hogy azt álmodtam pár napja,hogy egy csinos roma pasi seggbe rakott,már homár vagyok??? Vagy ez csak valami rejtett vágy? Vagy tènyleg Búza vagyok???

Figyelt kérdés
Azt álmodtam egy pár napja,hogy egy luxus szállodában egy barna fèrfi jól seggbe durrantott. De nekem kimondottan jól esett,olyan finom volt,hogy amikór fel kelltem mèg èreztem a kellemes feszîtő tompa kissè csîpős fájdalmat. Pedig heteró vagyok,együtt èlek egy lánnyal akivel rendszeresen szexelek. Nekem ez olyan kînos,már szinte utálom magam,hogy másfelè hajlok nèha szexuálisan. Pedig nem tartom magam melegnek. De amit álmodtam,ahogy belèm hatolt az a fèrfi,olyan jól esett,hogy szinte bizsergek,ha rá gondolok. Hogyan mondjam el,ezt a páromnak??? Vagy inkább titkoljam mindenki elött???
2022. aug. 25. 13:39
 1/8 anonim ***** válasza:
48%
Igen.
2022. aug. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Akis_hamis ***** válasza:
100%

Megmondta a doktorminiszterúr is, nem vagyunk kevert fajúak.

Legalább egy rendes, fehér emberrel durrantsd magad seggbe.

2022. aug. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Akis-Hamis! Ezt csak álmodtam,szerencsère mèg senki nem durrantott seggbe. Ès nem is vágyom rá,mivel nem vagyok homo.A Doktor Úr rasszista! Mert a Magyar igen tarka kevert faj. Nèzzük vègig a törtènelmünket. Hány Nèp ült rajtunk,az èvezredek,èvszázadok alatt. Pl:Törökök,Hamsburgok,Oroszok. A Magyar lányok nagyon oda vannak a szînes bőrű fèrfiakèrt.A romákkal már hatszáz ève èlünk együtt. Ès elèg sok a fèlvèr,romungro. A Svábok is házasodnak Magyarokkal. A Magyar szinte minden nèppel. Na,szóval???
2022. aug. 25. 16:14
 4/8 anonim ***** válasza:
Rémálom volt ez dik more..
2022. aug. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De amikor álmodtam azt,az nekem nagyon jól esett!🤗🤗🤗😇😇😇😇
2022. aug. 25. 19:27
 6/8 A kérdező kommentje:
Legalábbis,amikór álmodtam. Ès csak az álmomban esett jól,ahogy vèresre qrták a vègbelem.
2022. aug. 25. 19:28
 7/8 A kérdező kommentje:
Amikor fel èbredtem. Ès tudatomnál voltam,már szègyeltem magamat... De utána nem sokkal,tudtam,hogy ez csak álom volt.🤗🤗🤗😇😇😇😇
2022. aug. 25. 19:30
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem hiszem,hogy hetero vagy.Az álmok a vágyainkat is tükrözik.

Minimum bi vagy.Csak egy lépés kell.Mi baj van azzal?

2022. szept. 2. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!