Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » A hétvégén egy barátommal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A hétvégén egy barátommal ittunk, és az este vége az lett hogy leszoptam. Sosem gondoltam rá úgy, nem is gondoltam magamra biként, inkább "kíváncsi heteróként", de most folyamatosan vágyom rá, kicsit mintha kezdenék rákattanni. Mit tegyek? (23 F)

Figyelt kérdés

2022. szept. 4. 19:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
79%
Éld ki!
2022. szept. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
71%
szerintem is semmi megvetni való nincs abban ha kiéled magad 25/F
2022. szept. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
81%
Mostantól gondolhatsz biként is ! :)
2022. szept. 5. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
53%
Mit tegyél? Cumizz le engem is:) 32F
2022. szept. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
74%
Ha a továbbiakban is van rá lehetőséged, és szeretnéd is akkor miért is ne :)
2022. szept. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
69%
Alapvető kérdés , jól esett-e . Ha igen biztos kivánni fogod . Lenyelted ?
2022. szept. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Utolsó, nem akarok ilyesmiket itt kiírni de ha érdekel írj privit és elmesélem
2022. szept. 5. 21:48
 8/15 anonim ***** válasza:
52%
Használd ki vele amíg és amennyiszer csak lehet, mert később már bánni fogod. Nekem is volt régen olyan fiú haverom akivel egymásnak csináltuk, egyszercsak úgy megtörtént. Aztán ha úgy volt már kívántuk a másik érintését, a szopást is kipróbáltuk de mindig kézzel fejeztük be a másiknak. Akkoriban érdek módon mindig az alaklom szülte a gerjedelmet, izgatott a szituáció, azóta eltelt jópár év és rendesen kívánom, hogy kielégíthessek egy duzzadó farkat és spriccelésig huzogassam.
2022. szept. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
90%
Éld ki a vágyad. Egyszer a barátommal mi is iszogattunk és régen voltunk már nővel. A barátom mondta, hogy bármit, bárkit megdugna csak szabaduljon már meg a spermától. Azon agyaltunk hogy a popó is hasonló a punihoz abban is jól lehet élvezkedni. Én meg mondtam próbáljuk ki. Így hát a barátom megdugott. nagyot élvezet és hosszan én meg élveztem, hogy milyen jó neki. Másnap kicsit elgondolkodtunk ezen. Aztán félre tettük a szégyenérzetünk és úgy döntöttünk hogy ha nincs barátnőnk akkor kielégítjük egymást. A barátom elég kanos típus volt így ő elég gyakran megdugott. végül is rendszer lett belőle. Én nem bántam meg sosem voltunk hülyék a kielégületlenségtől.:) Azóta is dugnak és dugható vagyok ha egy pasi nem talál nőt.
2022. szept. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
56%
A haverod meleg?
2022. szept. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!