Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szoktak itt idősebb pasik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktak itt idősebb pasik ismerkedni pasikkal?

Figyelt kérdés

Én vidéken lakom a Győr mellet, 50 pluszos nős vagyok. Közös masztira keresek hasonló korú cimbit, akivel egy is programokat is csinálhatnánk.

Nézegettem társkeresőket, de gyanús, hogy egy csomónak ugyanolyan a kinézete és mind fizetős. Többen írták, hogy itt találtak ilyen barátot bár azok inkább a 20-as korosztály.



2022. szept. 26. 09:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Győri vagyok fiatalos 40-es, ha gondolod irj üzenetet az elképzelésedről.
2022. szept. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen cimborát keresek itt Pesten, hasonló elképzeléssel és tervekkel.

De valahogy nem akar összejönni :(

2022. szept. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
#2 nem könnyű, néha megpróbálom aztán feladom. 10-ből kilenc kamus a tizedik esetleg egyszer aztán többé nem látod. Kár, hogy messze vagy.
2022. szept. 26. 11:01
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Szoktam,de 1-2,pár üzenet után kifullad minden
2022. szept. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
#4: Én attól kapok agyhalált, hogy két-három szavas tőmondatokkal akarnak kommunikálni. Lehet, hogy bennem van a hiba, de én szeretném megismerni először aki intim dolgokat csinálok. Arról nem beszélve, hogy szerintem izgi ilyen dolgokról beszélgetni, meg mindenkinek vannak titkai, vágyai, emlékei amit szívesen elmondana valakinek.
2022. szept. 28. 10:33
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Szintén 40 passzív oldalon Miskolc és környéke?
2022. szept. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
" én szeretném megismerni először aki intim dolgokat csinálok. Arról nem beszélve, hogy szerintem izgi ilyen dolgokról beszélgetni, meg mindenkinek vannak titkai, vágyai, emlékei amit szívesen elmondana valakinek." Ezzel teljes mértékben egyetértek,hasonlóan gondolkodom
2022. szept. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
#7 és szeretnél beszélgetni? írtam üzenetet.
2022. szept. 29. 09:03
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Korrekt és emberi, amit a 7-es írt.Sajnos ma már nemhogy egy értelmes barátságot, de még egy beszélgető, vagy írogató partnert sem lehet találni :(
2022. szept. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Volt már rá példa. Hosszas irogatások magunkról,intim,dolgainkról stb. Amikor már teljesen beleéltem magam, hogy találkozunk,eltűnt,annyit üzenve,hogy élmény volt velem beszélgetni. Azóta nem ismerkedem itt.
2022. szept. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!