Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Azt már megtapasztaltam, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt már megtapasztaltam, hogy a szűz lányok nem kedvelik a fiatal fiúkat, a szintén szüzeket pedig egyenesen utálják (legtöbbször). De miért a kifejezetten idősebb pasikkal alarják elveszíteni és egyáltalán hol ismerkednek velük?

Figyelt kérdés

2019. szept. 13. 17:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%
Azért mert az idősebb tapasztaltabb és tudja mi kell a nőnek az ágyban élményt ad.
2019. szept. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
68%
Azért mert téged nem szeretnek ne általánosíts. Ahelyett, hogy őket hibáztatod inkább nézz magadba, hogy miért nem szeretnek téged.
2019. szept. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szóval elég sok nővel voltam sok korosztálybol még fiatal vagyok de elég tapasztalt de azt minden nő felejtse el hogy ha nemtudom milyen idős akkor tapasztalt is ez egyáltalán nem igaz
2019. szept. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Én nem hibáztatok senkit, csak leírtam a tapasztalataimat és fel tettem egy kérdést...


Engem NAGYON sok lány utasított vissza a tapasztalatlanságom miatt és minél idősebb (szűz) lettem, annál rosszabb volt a helyzet.

Aztán amikor pénzem lett és tapasztalatot is szereztem, + idősebb lettem már előfordult, hogy felém is közeledtek szűz lányok, de mivel ekkor már 6-8 évvel idősebb voltam náluk, nagyon furcsán éreztem magam és inkább nem éltem a helyzettel.

Pedig szexuálisan vonzóak voltak és legális is lett volna...

De nem fordult ez elő, csupán háromszor. Azóta, hogy még idősebb vagyok, már nincssenek is a közegemben szűz lányok.


Mégis a legtöbb állitólag velem egykorúakkal veszítené el, vagy veszíti el ténylegesen a szűzességét.

És fórumokon olvasom a szűz fiúkhoz való igazságtalan hozzáálást...


Én nem akarok a szűz lányoktól semmit amúgy, csak utólagosan zavar ez az állítás amit az első válaszoló is állít, ami amúgy totál alaptalan.

Elárulom, hogy az idősebb férfiak azért szeretik a fiatal szűz lányokat, mert ha már eljutottak az ágyig, nincsen merszük semmire nemet mondani.

Illetve nincs semmi viszonyítási alapjuk, elhitethetik velük extrémebb dolgokról is, hogy teljesen átlagos...


Valamint engem fiatal, szűz srácként kifejezetten vonzottak a valamivel idősebb lányok, nők, volt hogy majdnem le is feküdtünk, de én a kérdésre őszítnén bevallottam, hogy szűz vagyok és így már nem kellettem... Szóval a kettősmérce eléggé dühít.

Általánosan elítélik azt a tapasztalatlan fiút, aki tapasztaltabb nővel lenne, fordított esetben ez miért nem elitélendő, hanem egyenesen jár?

2019. szept. 13. 18:12
 5/12 anonim ***** válasza:
Tehát még mindig a saját magad által megtapasztaltakból vonsz le általános következtetést.
2019. szept. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Igen, mint mindenki...

Elárulnád, hogy a témában mégis mi más alapján lehetne?!


Amúgy a gravitációt sem csak azért hiszem el, mert tudományosan alá van támasztva, hanem mert tapasztalom...

2019. szept. 13. 18:19
 7/12 anonim ***** válasza:

Esetleg megkérdezhetnél másokat, hogy ők is így tapasztalják-e. Ha van egy többezres mintád akkor levonhatsz valamiféle következtetéseket.


Nekem pl teljesen más a tapasztalatom.

2019. szept. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Az összes fiú barátomnak, akik hozzám hasonlóak, az a tapasztalata mint nekem... Illetve valamelyik még mindig szűz.
2019. szept. 13. 18:35
 9/12 anonim ***** válasza:
Akkor lehet, hogy csak a hozzád hasonlóakat nem kedvelik.
2019. szept. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 K.L.Kiss ***** válasza:
74%
Én abban a szerencsés helyzetben voltam, hogy 7 lány is megtisztelt a bizalmával és a szerelmével, hogy én lehessek neki az első szexpartner. Később, amikor már 40 felett jártam és még mindig voltak (2) olyan helyzetek, hogy egészen fiatal lányok egyértelműen a tudtomra adták, hogy nem volna ellenükre, ha volna köztünk szex, megkérdeztem mindkettőjüket, hogy miért én, miért nem a saját korosztály. A válasz minden esetben kb. ez volt: Veled biztonságban érzem magam! (részletezve ez jelenti a fizikai biztonságot, az olyan környezetet, ami alkalmas a szüzesség elvesztésére, de a nem kívánt terhesség megelőzésének biztonságát is.)De gondolom közrejátszott az a vélekedésük is, hogy gyengéd, tapasztalt, türelmes és odaadó leszek velük.
2019. szept. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!