Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Van olyan koztetek sracok aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan koztetek sracok aki talalkozgat egy masik sraccal csupan azert, hogy az rendszeresen oralisan kenyeztesse?

Figyelt kérdés
Minketten tudjuk, hogy csak ez es tobb nem, illetve azt is, hogy kapcsolat sem johet szoba de ez neki is megfelel azt mondja.
2022. okt. 2. 14:49
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy haverom, akihez pont ezért mentem, csak fordított szereposztásban. Mindketten pont azt kaptuk, amit vártunk. Kár, hogy már egy jó ideje nem került sor ilyenre.
2022. okt. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Egy nagyon helyes tini sráccal szoktam így találkozgatni. Élvezi, hogy nyitott vagyok a vágyaira. Pl szeret mélytorkozni, arcra elmenni, szóban alázni, stb. Nekem meg szintén bejönnek ezek. Több nem lesz ebből de ami van is teljesen jó, főleg hogy már 1 éve működik jól a dolog. Megjegyzem itt ismertem meg.:)
2022. okt. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha van aki szívesen szopna rendszeresen írjon :)
2022. okt. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 steven95 ***** válasza:
A gondolat nagyon tetszik, hogy valakivel annyi a kapcsolatom, hogy naponta orált adjak neki, és ezért baráti hálát adunk egymásnak. :) De már komolyabb dolgokat keresnék, talán majd ott..
2022. okt. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
12-es mennyi idos vagy?
2022. okt. 6. 05:54
 16/18 anonim ***** válasza:
80%

Jó lenne egy férfi akit rendszeresen csak szopnék

Valaki Miskolc?

2022. okt. 6. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
32%
#16 Hány éves vagy?
2022. nov. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen, van egy ilyen haverom, de oda-vissza megy a dolog. Általában azzal indul, hogy csak kiverjük, de mindig egymás szájában végezzük. 27F
2023. jan. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!