Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha a párom találkoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a párom találkozgat az exével és rendszeresen beszélgetnek?

Figyelt kérdés
Még friss a kapcsolatunk nincs fél éve, hogy együtt vagyunk. Amikor felhozta legelsőnek a párját úgy éreztem mintha ő még szeretné vagy hiányozna neki de holtig állítja ez nem igaz és nem szereti már. Annyit fűzött hozzá, hogy már csak haverok. Viszont nem rég találkozott az exével, ami nekem egyáltalán nem tetszett. Szerintetek kezdjek aggódni vagy ez tényleg csak sima haverság lenne?
2018. okt. 2. 21:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem megalapozott az aggodalmad. Tapasztalatból beszélek, ugyanez volt velem és megcsalt végül az exével.


30N

2018. okt. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
20%
Aggódj, ha aggódni akarsz. Én nem tenném a helyedbe.
2018. okt. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
60%

Nálunk a baráti kör felének ott van az exe is. Senkit nem izgat. Felnőttek vagyunk, ha valakik közt nem ment, szakítottunk, túlléptünk a sérelmeken meg az "ezmekkoraegygyökér" gondolatokon és boldogok vagyunk az új partnerrel. Sokkal boldogabbak, mint az exszel voltunk. Akkor meg mi a kérdés? Ha annyira gyenge jellem a párja az embernek, hogy egy egyszerű találkozástól visszavágyódik az exe ágyába, akkor menjen is, még mielőtt komolyra fordulnak a dolgok. Legalábbis szerintem :)

25N

2018. okt. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Fél éves kapcsolatot még könnyű megszakítani. Az a helyzet, hogy nem tudod megszabni, kivel barátkozzon, kivel beszélgessen. Ha ő annyira haverkodni akar az exével, akkor tegye, de neked ezt nem kötelességed végig asszisztálni. Nekem is volt ilyen élményem, én ezt kerek perec elmondtam az akkori páromnak, hogy engem ez zavar, és bár nem akarom a barátaitól elszakítani, nem hiszem, hogy egy pár hónappal korábban még "szerelemként" megélt társkapcsolat valódi barátsággá szelídülhet ilyen rövid idő alatt. Ha veled tervez, komolyan gondolja veled a kapcsolatot, akkor neked kell kedveznie, nem az exe c. "barátjának". Amiben amúgy nem hiszek, szerintem exek a létező legritkább esetben lesznek jó barátok, legfeljebb kedves ismerősök maradnak meg, akik szülinapkor váltanak néhány távolságtartó szót, és ennyi. Aki ennél közelebbi viszont akar tartani az exével, az nekem gyanús. Zárja le, csak aztán kezdjen új kapcsolatba, ennyi.

De persze, te magad döntöd el, neked mi fér bele és mi nem. Nem kell olyan szigorúnak lenned, mint nekem.


u.i.: én szakítottam egy év után, mert fontosabb volt a "barátság". Mint említettem, én nem szabom meg, kivel haverkodik, de végignézni és az idegeimet felőrölni nem fogom. Azóta ismét összejöttek, nemrég született az első babájuk. Hát szóval, asszem jól döntöttem :D

2018. okt. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
79%
Az, hogy aggódsz-e vagy sem, nem befolyásolja, hogy megcsal-e vagy nem, ha nyaggatod, akkor viszont közelebb kerültök a szakításhoz.
2018. okt. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
74%
Tuti az ideget enném állandóan hogy az exevel van. Nem tudom ő mit szólna fordított helyzetbe ..szerintem ő is kiakadna (már ha igazán szeret, és félt). Szerintem ez olyan alap dolog hogy exxel nincs barátság ha van már egy új párom. Ülj le vele és beszéljetek meg hogy ez zavar teged.
2018. okt. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
56%
Jóban vagyok három exemmel is, nagyon sok éve, találkozom is velük időnként. Igaz egyik sem friss, a legújabbal is 2 éve szakítottunk. Egyikkel sem akarom újrakezdeni. Kiábrándít amikor az aktuális párom elkezd fújni rájuk. Én magam nem voltam soha féltékeny, és rosszul viselem a féltékenységet.
2018. okt. 2. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
17%
Exel sexelni -> Nem megcsalás... Nosztalgia 🤞
2018. okt. 3. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

A régi haverság nem ilyen, az elmondottak alapján sajnos benne van a pakliban, hogy még nem lépett túl rajta.

Azt nem írtad, hogy mikor szakítottak, de ti még csak fél éve vagytok együtt, ilyenkor kéne a legjobban tombolnia a hormonoknak nálatok és kb. egy rózsaszín felhőben lebegnetek. Ilyenkor még a régi, kipróbalt barátságokra is kevés idő jut.

2018. okt. 3. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
83%

Az én párom is az exéről bezsélt az első randinkon milyen szemét, r0hadék, és hogy gyűlöli. 1 hónap után vissza is ment hozzá, akkor el is kezdett áradozni róla... részlegesen, mert 1 hónapig hop velem, hol vele aludt. Aztán nyomós okokkal visszatért teljesen hozzá: 8 milliós kocsija van, újépítésű lakása, és vagányabb.


Aztán nekem írt, hogy "hiányzol" "nembírom ezt a f@5zt, nálad aludhatnék? Cupp"


Mint kiderült neki meg rólam áradozott.

2018. okt. 3. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!