Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Melyik társkeresőn érdemes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik társkeresőn érdemes biszex lányt keresni hármashoz?

Figyelt kérdés
23éves lány és 26 éves sráchoz

2022. okt. 2. 22:59
 1/8 anonim ***** válasza:
22%
Írjatok rám.:)
2022. okt. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Minden szexpartner-keresőn (goldengate, eropolis, szexrandi stb.) ugyanaz lesz a helyzet: sokkal többen keresnek nőt 3.-ra mint ahány szóló biszex nő van. S rájuk hajt mindenki, a párok, a szóló pasik, de még a szóló biszex/leszbikus nők is. Válogathatnak. Ezzel együtt nem lehetetlen, de a saját adottságaitokhoz mérten fogtok találni (miután kiszűrtétek a kamusok, idióták és egyéb spamjelöltek irgalmatlan jelentkezésdömpingjét).

Egyébként meg swigner. Ha jól néztek ki ott a legkönnyebb.

2022. okt. 3. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg iszonyatosan sokan keresnek. Én regisztráltam pár helyre, mint nő, aki nőt keres, de csak nőt, nem párt, és csak tartós kapcsolat, de még így is kezelhetetlen volt a sok üzenet, amit a reménykedő pároktól kaptam. Le is töröltem magam mindenhonnan. Én is inkább a swingert javaslom, az oldalak már fulladoznak a harmadikat keresőktől.
2022. okt. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én például a Vágyaid.hu amatőr oldalon vagyok fent, ott mindenféle felállásban lehet hirdetni és keresni is, teljesen ingyenes és részletes, csak ajánlani tudom!

Fiú, lány, pár - hetero, biszex, homo/leszbi - egyedül keresel/keresnek vagy többesben - akármi! Megyékre osztva és konkrét település szerint is lehet keresni, és levelezés mellett már közvetlen videóchat-re is van lehetőség!

2022. okt. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
78%
Azt mondják, borzasztó nagy szerencse kell, hogy párként harmadiknak összejöjjön egy lány. Nekünk akkor nagy szerencsénk volt, eddig 3 alkalom jött össze. Ebből 2 erről az oldalról való ismeretség, a harmadik pedig egy társkeresőről.
2022. okt. 5. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi is lányt keresnénk 3.-nak,vagy párt párcserére.De nehéz..34F29l
2022. okt. 5. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Mi szintén lányt, vagy párt, de szinte lehetetlen... 30-as Párként. Ha valaki gondolja írjon privit :)
2022. nov. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
68%
#7 ha párt kerestek akkor a legegyszerűbb ha lementek egy swingerbe - erre találták ki. Van ahol szombatonként 40-50 (vagy több) pár is lent bulizik (étel, ital, zene, tánc, jackuzzi miazmás). Egy este több potenciálisan szimpatikus párral beszéltek face to face mint a neten futkosva hónapokig a képcsere / számcsere / mikorholjónektek köröket. Egy klubban adott a hely, az idő, 100% kamumentes.
2022. nov. 11. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!