Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ez látens homoszexualitás?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez látens homoszexualitás?

Figyelt kérdés

Nem szeretek nyalni, de nagyon szeretem ha engem kényztetnek orálisan, sokkal jobban mintha lekén feküdnöm egy nővel. Nem érzem magam biszexuálisnak, de kíváncsi vagyok, mások is éreznek így?


Mi lehet ennek az oka, ti, hogyan álltok ezzel? Elsősorban hasolnónhelyzetben levő férfiak véleménye érdekelne



2022. okt. 17. 23:28
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ettől még nem vagy meleg. Ki így szereti, ki úgy. Ha pasival csinálnád, akkor már sanszos.
2022. okt. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Attól hogy a sz.pást jobban szereted mint a dugást és nem szeretsz nyalni még lehetsz 100% hetero. Az hogy biszex vagy-e attól függ, hogy szexuálisan izgat-e a saját neked, el tudnál-e képzelni "ezt-azt" a saját nemeddel. Nem attól hogy egy nővel mit szeretsz/nem szeretsz csinálni az ágyban.
2022. okt. 17. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!