Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Sportoló srácok az edzőtök...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sportoló srácok az edzőtök látott már meztelen?

Figyelt kérdés
meztelen, edző

2022. nov. 18. 08:05
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%

Nem, mivel női edzőm van.

De én mint egyesület másod edzője, tusoltam már együtt a gyerekekkel, 8 éves kortól fölfele.

23 vagyok, és szerintem nincs benne semmi, hogy közösen tusol az edző a gyerekekkel edzőtáborokban.

Legalább is, ez nálunk természetes.

2022. nov. 18. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%

Igen mivel az úszó edzésnél az uszodában közös öltöző és zuhanyzó van

És edzés után letusolunk

Nincs ebbe semmi

2022. nov. 18. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
100%
1-2: na azért hallottam én már nagyon ellentétes véleményeket szülőktől, akik teljesen fel voltak háborodva még azon is, hogy az edző egyáltalán bemerészkedik a fiúk tusolójába, öltözőjébe. és a fiúk ugyanúgy kiakadtak rajta. igaz, ők fiúk voltak, fogalmam nincs, hogy lányoknál esetleg ez könnyebben megy, de azt tippelem, hogy igen.
2022. nov. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
100%

2-es vagyok

pl az úszóedzés a városi uszodában van

nincs ebbe semmi, mind férfiak vagyunk ugyanaz van

2022. nov. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
100%

1 es vagyok.

Mindegyik fiú, akivel közösen tusoltam, egyiknek se volt semmi negatív visszajelzése.

Szerintem egy plusz csapat építő dolog, ha közösen képes a gyerek az edzőjével tusolni.

Régebben is volt előttem az egyesületnek egy segéd edzője, vele gyerek ként én is közösen tusoltam. És nem csinált belőle senki ügyet.

Ennek szerintem inkább természetesnek kéne lennie, mintsem felháborítónak.

2022. nov. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
100%
igen, sztem is természetesnek kellene lennie, de ugye amilyen világban élünk, én konkrétan hallottam a fiúkat is és a szüleiket is, hogy már-már lepedofilozták az edzőt, amiért bement hozzájuk az öltözőbe.
2022. nov. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
100%

Pedig semennyire se köthető a pedigíliához. 🤣

Ez a baj az emberekkel, ha egy edző, már egy kicsit is rendesebb, vagy csak simán jobban el tud beszélgetni egy gyerekkel, már pedogilnak gondolja a szülő.

Ez az egyik nagy baj a mostani 35-45 közötti szülőkkel.

És nem mennek oda az edzőhöz megbeszélni, hanem egyszerűen nem járatják oda a gyereket. Holott a gyerek szeretett oda járni edzésre.

Tapasztalatból mondom, megtörtént.

2022. nov. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
92%

így van, történnek ilyenek.

én ha edző lennék, tuti nem akarnék együtt tusolni a tizenéves srácokkal, mert kb 2 nap alatt jönne valaki a fantasztikus ötlettel, hogy ez pedofilia.


és én is tapasztalatból mondom, egyrészt a szülők is kiakadnak és rögtön erre gondolnak, másrészt pontosan emlékszem, mi is hogy voltunk ezzel a kérdéssel, azaz ha már bejött, rögtön ment a szöveg, hogy "akkor inkább ma se tusolunk" vagy "a pedó megint jött nézegetni", stb.


szóval ... ebben a pedóhisztériás világban hamar bajba lehet kerülni, és az még hagyján ha csak nem járatják a szülők a gyereket, tudnak durvább dolgok is történni.

2022. nov. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk a gyerekek mind nagyon jól veszik, és egyik se ment a szülőhöz, hogy mi van.

Nekik is tök természetes volt.

Meg kérdeztem, hogy megyünk e csapattal tusolni, és mind egyből igent mondott rá. Egyik se fújolt.

2022. nov. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
100%

Csak azt nemértem hogy a szülők ezen mit pedofíliáznak

Pl vegyünk egy városi uszodát ahova nem csak edzések vannak szervezve hanem bárki mehet

Pl a gimi szervez úszást csoportokban és mondjuk egyszerre végeznek a vendégekkel akik öregek és úszás után letusol mindenki akkor most rójuk meg az öregeket hogy rendeltetés szerűen használják a tusolót?


10 éve volt már akkor tizedikes voltam én is jártam sulival szervezett úszásra

És nem érdekelt minket kik láthatnak a tusolóban mert az a hely arra van hogy lezuhanyozz

2022. nov. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!