Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Első alkalom biszex fiúként?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első alkalom biszex fiúként?

Figyelt kérdés
Sziasztok 20 éves vagyok és eddig csak lánnyal voltam kapcsolatban meg ágyban is, de az utóbbi időben érdekelne, hogy milyen lehet sráccal csinálni (talán passzív fél érdekelne jobban), valaki volt hasonló helyzetben? Akár privátban is írhattok.

2022. nov. 20. 21:42
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
Igen, hasonló nekem is, nyáron találkoztam először fiúval, szex nem igazán volt, csak vertük egymásnak, meg hasonlók.
2022. nov. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Igen 17 évesen.Azután szex lett belőle.Életem legjobb döntése volt.
2022. nov. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Nekem eddig kétszer volt alkalmam hozzá, de csak szopás volt a részemről. Élveztem nagyon.
2022. nov. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
65%
En is kiserleteznek hasonlo cipoben vagyok mint te viszont csak szimpatikus es diszkret scraccal tudnam elkepzelni. En amugy 33 vagyok.
2022. nov. 27. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy rövid kapcsolatom volt, akkor kölcsönős orálig eljutottunk.

19f

2022. dec. 6. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

én még sosem voltam fériakkal

de engem is nagyon izgat a dolog

én passzív lennék, ha találnék hozzá partnert

2023. febr. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Engem is nagyon izgat milyen lehet egy pasival szexelni aktív és passzív is vonz , nyugodtan írhat bárki ismerkedés céljából 25bi
2023. márc. 3. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nos fogalmam sincs de az orális részét kipróbálnám én is
2023. okt. 8. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!