Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » 30 éves hetero szűz fiúként...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 éves hetero szűz fiúként érdemes várni a semmire, vagy hagyjam egy meleg ismerősömnek hogy kezelésbe vegyem? Hozzá lehet szokni ehhez? Azt mondja pár alkalom után biztosan élvezni fogom én is. Hát nem tudom. 30/f

Figyelt kérdés
2021. aug. 13. 14:16
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
98%
Ha komolyan felmerült benned a gondolat akkor nem vagy hetero max. biszex. A te döntésed neked mi a jó.
2021. aug. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
95%

Hát hogyha hetero vagy, akkor max a hányinger fog elkapni, nem az élvezet.

Mi az oka annak, hogy 30 évesen még szűz vagy?

Felteszem nem a magason tartott léc az oka, ha már ott tartasz, hogy meleg leszel..

2021. aug. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Bennem nem merült fel. Az ismerősöm ajánlgatja a dolgot.
2021. aug. 13. 14:18
 4/22 anonim ***** válasza:
93%

De mégis hogy lehet, hogy eddig nem jött össze semmi?

Rengeteg olyan lány/nő van, aki a nem tökéletes alakja miatt nem tud pasizni, de szexre meg lenne igény…

Mégiscsak magason van az a léc?

2021. aug. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
76%
30 éves szűz férfiként már szerintem mindnen mindegy kb.
2021. aug. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Szerintem is.
2021. aug. 13. 14:31
 7/22 anonim ***** válasza:
94%
Sose értettem az ilyet. Nekem hiába ajánlgatja bármilyen jó nő is, hogy kezelésbe vesz, rosszul is lennék, mert meleg vagyok. Hetero is hasonlóképp érez. Persze, ha hetero, nem biszex, vagy meleg...
2021. aug. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ha ennyire mindegy, miért nem mész el egy prostihoz? Az legalább nőből van.
2021. aug. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Prostira nem gondoltál? 30 évesen szűzként szerintem érthető lenne.
2021. aug. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
23%

"Rengeteg olyan lány/nő van, aki a nem tökéletes alakja miatt nem tud pasizni, de szexre meg lenne igény…"

Az nem azt jelenti, hogy bárkivel összefeküdnénk, csak mert farka van. Pedig nekem még az arcom is csúnya, de akkor inkabb nem szexelek. A férfiak tudnak csak eljutni addig, hogy nem válogatnak, csak lyuk legyen.

2021. aug. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!