Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Vonzó/izgató a másik lábán...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vonzó/izgató a másik lábán kiszúrni egy vízhólyagot? Megengednétek ezt valakinek?

Figyelt kérdés

2022. nov. 24. 10:39
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
64%
Mindig tudtam, hogy a biszexek nem százasok, de ez a kérdés csak megerősített ebben.
2022. nov. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
62%

Teljesen igazad van #11-es!!


Mert a heterok között mindenki normális kérdéseket ír ki, nincs savanyú nőo talpszagra vágyó pasas, nincs pelenkázásra vágyó pasas (nőtől), nincs tökönrúgás fetisisza, meg magassakrúban taposásra vágyó, meg az összes többi. Ilyet csak a biszexeknél találsz

2022. nov. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem izgató, csak satisfying, ugyanilyen a pattanások kinyomása is.
2022. nov. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Láb és bekötött, begipszelt láb fétisem van. Szívesen fogdosnék egy szép, sportos lábfejet, simogatnám, nyomkodnám, masszíroznám, ölelgetném. Vagy ha beköthetem, begipszelhetem. 21F
2022. dec. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
31%
Vizholyagot nem, de a másik lábujjába, talpába a tűt szúrni igen, de csak bőr alá hogy ne fájjon. Izgi ahogy fél a másik hogy fájni fog, pedig nem. És nekem is izgi ahogy felszűrok egy tűt... 😃😎👣
2023. febr. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
51%
Nagy az Isten állatkertje
2023. jún. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!