Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szopni szerető fiúk meddig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szopni szerető fiúk meddig szoktátok csinálni?

Figyelt kérdés
Szeretitek ha a szátokba élveznek? Kort írjatok :)
2022. nov. 26. 17:39
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
1 perc alatt kivégezted ? Nagyon ki lehetett éhezve. Egyszer volt nekem is, már vagy 10 perce szopiztam, amikor megszólalt, ha kicsit gyorsabban csinálnám, el tudna élvezni. Naaa, tempo kétszerezve. Onnan kb 10 másodperc kellett neki és adta a tejet - jó sokat !
2023. febr. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:

Előző, hasonlóan jártam, csak negyven percig szoptam, ez volt a rekord. Túl vastag fasz volt, nem az esetem. Így csak a makkot vettem kezelésbe. Mire megszólalt a partner, ha a számmal nem tudom az egészet izgatni, akkor kézzel besegíthetek. Pár perc múlva elsült a számba végre.


Egyébként, ha már a kérdezőt ez is érdekli, annyira nem vagyok oda, ha a számba élveznek, inkább a nyelvemre, ajkaimra szeretem, valamint nézni, ahogy spriccel, és hallgatni, ahogy élvezi a gyönyört a partnerem.


Utána viszont szeretek kissé maszatolni a g3civel. :P

És g3cis számmal nyalni-szopni tovább még egy kicsit.


Nem igazán szeretek faszt verni, bár embere válogatja. A számba szeretem venni a faszt. A vékonyabbat bírom, de a vastag se rossz, utóbbit jobb nyalogatnom.


40+, F, Győr.

2023. ápr. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ milyen neki hogy mekorra amugy én is szeretek szopni igaz csak kétszer volt rá alkalom. Szívesen lepipatok valakit keszehely környékén.

42f

2023. jún. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim válasza:
100%

Sziasztok. Nekem még nem volt sajnos részem ilyesmiben. Van itt valaki Somogy megye vagy ahhoz közelebbi megyékből?

Szívesen ismerkednék.

2023. jún. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
#34: Korod? Aktív, vagy passzív dolog érdekel?
2023. jún. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:

Még sosem próbáltam. De ha lesz rá alkalmam élvezésig szopnék, úgy teljes az élmény.


26F

2023. jún. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!