Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lefeküdtem a gyerekori barátnő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtem a gyerekori barátnőmmel,és tetszet.Meleg vagyok?(Bántó,perverz vagy szexista megjegyzéseket ne írjatok kérlek)

Figyelt kérdés

Másodikos korunk óta vagyunk barátok.4 éve tudtam meg róla hogy a lányokat szereti de engem nem zavar. Ez az eset szombaton történt este. Átmentem hozzá filmezni. Majdnem minden szombaton nála vagy nálam filmezünk. Szokásosan indult eszünk valami gyors kaját filmezünk. Filmezés után elkezdtünk inni egy kis bort. Nem ittunk sokat én egy fél pohárral ittam ő egy pohárral. Valahogy szóba hozta hogy nem merem meg csókolni. Én úgy voltam vele hogy miért ne. Mikor megtörtént pár másod percig egymásra néztünk majd megint megcsókoltam aztán ő vissza csókolt és utána megtörtént. Másnap korra reggel elmentem onnan. Nem beszéltünk azóta. Már mint pár szót váltottunk csak nem hoztuk szóba .Az egész tetszet meg jobb volt mint az ex pasimmal. Akkor most meleg vagy? Hogy kéne ezt elmondanom hogy tetszet meg szívesen csinálnám megint.

19/L



2022. nov. 30. 21:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
78%
Mindenesetre nem úgy, hogy ignorálod őt és kerülöd. Meleg nem lehetsz, de még leszbikus sem, ha voltál férfival és élvezted vagy vonzódsz a férfiakhoz is. Szerintem igazából dobd fel neki az ötletet, hogy most hétvégén nézzetek meg valamit és kérdezd meg, hogy lenne-e kedve. Ha meg már ott vagy akkor szimplán tudsz hozzá közeledni. Nem kell elmondani szóban, hogy tetszett és akarod, elég az is, ha közeledsz felé ilyen téren. (Legalábbis szerintem)
2022. nov. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
94%
Ezek alapján valószínűleg biszex vagy. Nincs ezzel semmi gond. Azt mondtad hogy egy jó barátod a lány, szóval biztosan fogsz tudni normálisan beszélni vele erről. "Figyelj, szeretnék beszélni a szombatról..."
2022. nov. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Mivel voltál már előtte fiúval is, ezért biszex vagy. Bár az is kérdés, hogy ezután szívesen lennél-e még fiúval vagy sem.

Ha nagyon közeli barátnőd és bizalmas a kapcsolatotok akkor szerintem nyíltan mondd el neki. De előtte akár ki is tapogatózhatod nála, hogy neki mi a véleménye arról az estéről és hogy élte meg.

2022. nov. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
67%
Jól tetted!
2022. nov. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
65%

Lehetőleg ne ignoráld legyél vele őszinte.

Ui: köszi az ötletet ez jó kezdete lenne egy komplikált szerelmi történetnek.

2022. nov. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem meleg vagy, hanem biszex és ez teljesen rendben van.
2022. nov. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
61%

Hat hetero már nem vagy az tuti :D

Mondjuk melyik no az?

2022. dec. 1. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak annyit mondj neki (de azt feltétlenül!!!!): Mikor filmezünk ujra? Már nagyon várom!
2022. dec. 1. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jo barátnökkel ez megesik. Utána meg kell beszélni a folytatást. (Mondjuk attol is függ, hogy ténylegesen meddig jutottatok el a "lefekvéssel"?
2022. dec. 1. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Minél hamarabb írj neki, hogy jól erezted magad vele szeretnél megint filmezni.
2022. dec. 1. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!