Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Meleg vagyok?Vagy nem? (De...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg vagyok?Vagy nem? (De kérlek benneteket,hogy bántó megjegyzéseket spóruljunk)

Figyelt kérdés

Na szóval ez az egész tavaly nyáron történt. Az egyik barátnőmmel voltunk ilyen rendezvényen és ott össze ismerkedtem egy baráti társasággal. Ott engem egy lány fogott meg akiről lese tudtam venni a szemem. Nálam egy kb 10 cm volt magasabb(163 cm vagyok)szőkés barna haj kék szem. Mikor hozzám szólt zavarba jöttem alig bírtam beszélni. Csak mosolyogni tudtam mikor hozzám beszélt. Bejelölt facebookon meg instagramon ismerősnek. Mikor ír mosolygok. Egyből felveszem neki a telefont mikor hív. Mikor hozzám ér,megölel melegség árad végig a testemen. Voltam eddig fiúkal de nem éreztem soha ezt náluk. Nem éreztem semmit mikor egy jó képű pasi bókolt nekem mikor megcsókolt olyan fura érzés volt

18/L



2022. aug. 1. 23:22
 1/8 anonim ***** válasza:
95%

Igen, valószínűleg leszbikus vagy, esetleg biszexuális.

Mi történt egy év alatt? Hosszú idő. Még mindig a csendes vágyakozásnál tartasz?

2022. aug. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
19%
meleg = ffi akit csak a saját neme vonz. Szóval max. leszbikus lehetsz :) Egyébként ennyiből nem lehet eldönteni, de valószínűleg biszex vagy. Azt mondom jár az "ügy" végére, ha bejön neked a lány akkor miért ne? :)
2022. aug. 2. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%
Biszexualis sanszos. Majd idovel ugyis kiderul.
2022. aug. 2. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez alapján valószinű hogy meleg vagy vagx biszex aki jobban vonzódik a lányokhoz.
2022. aug. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
13%

3as válaszoló: mégis mi a francért lenne biszexuális a kérdező? Nem tudsz olvasni hogy írja, pasi nem váltott ki ilyet belőle.

Észlény

2022. aug. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
72%
Az a pasi nem, nem azt írta hogy egy pasi sem.
2022. aug. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
77%
Belé estél. Nem bajj az, élvezd.
2022. aug. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
35%
pánszexuális?
2022. aug. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!