Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szerepcserés szexet már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerepcserés szexet már megtapasztalt lányok, nők?

Figyelt kérdés
Nektek ugyanolyan férfi maradt a szemetekben a pasi, akit megdugtatok vagy élveztétek, de közben és utána már nem férfiként tekintettetek rá?

2022. dec. 3. 15:47
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
78%
Nem csupán ennyi a szerep, hogy "dug" és "dugódik". Attól még, hogy így csinálják, nem fordítanak meg mindent, a "szerepeket". Nem attól férfi egy férfi, hogy "dug".
2022. dec. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Nem erre gondoltam, csak nevet adtam a történetnek.

Akkor fogalmazzunk úgy, hogy felcsatolhatóssal kényezteti a nő a pasit.

2022. dec. 3. 16:07
 3/19 anonim ***** válasza:
78%

Ha ebbe belemegy egy lány valószínűleg nem fogja utánna megvetni


Ennek annyi értelme lenne mintha kérném a barátnőm hogy szopjon le utánna meg azt mondanám rá hogy egy k*rva


Max akkor nem tekinti férfinak ha van más fétis is emellett pl sissy játék, de ott enélkül is megvan ez

2022. dec. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
83%
#2, még egyszer leírom: egy férfi nem attól férfi, hogy csak dug, és nem lehet megdugni. Egy nem így van.
2022. dec. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
93%
Nem, ettől vált igazi férfivá, hogy ezt megéli. Igen, én dugom a férjem rendszeresen. Azóta a részéről elvárt anál szex kellemesebb lett nekem is, mert tudja, hogy milyen azt kapni. Ebből következik, hogy pontosan tudja, hogy kell azt jól adni, hogy még csak kellemetlen se legyen.
2022. dec. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
72%

5-ös jó tudni, hogy nem egyedül vagyunk, ahol a házasságban nem kell lemondani teljesen a férjnek biszex vágyairól! Zöld ment!

Érezzétek jól egymást!

2022. dec. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
27%
Most az a férfi, aki arra vágyik, hogy seggbekúrja egy nő, valójában biszex?
2023. jan. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
83%

Engem is rendszeresen dug a feleségem. Nincs ebben semmi. Én őt ugyan úgy fenékbe.

De az tévhit, hogy ettől bisex lennék. Ha az lennék, akkor férfival dugatnám magam. Ez nem pót cselekvés, hanem ezt szeretem. Én maximum, 1 nagyon csajos shemale-lal tudnám elképzelni. De nekem ott is kellene a nőiesség. Szóval, semmi bisex dolog.

2023. jan. 23. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Engem is dug a párom rendszeresen. Semmi homofób, vagy biszex vágyam nincs. El se tudnám képzelni, nem is izgat, hogy egy valódi hímtag járjon ki-be belőlem. Szeretem, csináljuk, és kész. Jó érzés.


Nem érzem, hogy megváltoztam a szemébe mint férfi mióta ő van "aktív" szerepbe.

2023. jan. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
50%

"De nekem ott is kellene a nőiesség"

Nem is meleget írtak, hanem biszexet.

2023. jan. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!