Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Vajon mi történhetett ?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mi történhetett ?

Figyelt kérdés

Találkoztunk ismét egy férfival de most nagyon furcsán viselkedett. Említettem neki hogy megérzem ha valaki biszex vagy meleg és ekkor valamiért elkezdett a párjával takarózni. Amit viszont nem értek az az hogy elkezdte magát dicsérni. Elvileg van egy párja aki helyett neki kell befejezni a dolgokat és ezzel fényezte magát! Majd mélyen a szemembe nézett.


Igazából nem értem mit akar tőlem, mert amióta említettem neki, hogy nincs ki miatt ebben az országban maradni azóta tartja a távolságot vagy nem tudom.. Nekem ez már komplikált kissé😅



2022. dec. 8. 08:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt a kérdést nem értem, de szerintem a többség se fogja 😅
2022. dec. 8. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ez az hogy ez már nekem is annyira komplikált hogy máshogy nem tudom megfogalmazni 😅
2022. dec. 8. 08:49
 3/13 A kérdező kommentje:

A lényeg az, hogy egyszer flörtölget. Majd eltávolodik!


Meg vegyes jeleket ad! Egyszer a szemembe néz, máskor meg elkapja a tekintetét!


És nem értem mi baja.

2022. dec. 8. 08:52
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Hogy mi vaaan?
2022. dec. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
81%
Már az első mondat értelmetlen. Kivel találkoztatok egy férfival? Anyuddal voltál vásárolni, vagy pasiddal valahol, vagy csajoddal? Vagy éppen haverokkal kocsmában ittatok éppen, amikor flörtölni kezdett veled?
2022. dec. 8. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
80%
Találkoztál egy férfival. Oké. Te fiú vagy, vagy lány? Randiztatok, vagy haverok vagytok, vagy milyen találkozás volt ez?
2022. dec. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
93%
Szórakozik veled, semmibe vesz, csak morzsákat dobál. Kell ez neked?
2022. dec. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
86%
Gondolom nem a magyar nyelv és irodalom tanárod társaságában találkoztál vele, így sajnos azt kell tanácsolnom, legközelebb őt is vidd magaddal, hátha akkor sikerül egy értelmes mondatot összeraknod.
2022. dec. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
76%
Beletört az agyam
2022. dec. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Próbáltam a Google fordítóval magyarra fordítani a kérdésedet. Reménytelen!
2022. dec. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!