Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok mit szerettek a saját...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mit szerettek a saját és mit más lány cicijében?

Figyelt kérdés

Miket szoktatok csinálni a cicivel?

Kényeztetéskor mit érez a cicitek?


2022. dec. 8. 16:21
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
A sajátom kicsi, feszes és nagyon érzékenyek, ezáltal imádom, ha kényeztetik. Voltam már kapcsolatban lánnyal az övé nagyobb volt és nyilván, akit szeretsz azt kényezteted. Én simogatni, nyalogatni és szopizni szoktam, bár vannak olyan lányok, akik eme kényeztetést kevésbé kívánják.
2022. dec. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
31%
A kérdésed tapintatlan, és nem erre kellene huzogatnod a pötcsöd.
2022. dec. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
30%
Nem, nem tapintatlan a kérdés, álljál le 2-eske, mert a kategóriának megfelelő a kérdés!!! Ettől függetlenül azonos neműek egymással ne fajtalankodjanak!
nov. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
21%
Mert egymást viszik bűnbe! A cicikényeztetés a férj dolga a feleség felé. ÉS SEHOL MÁSHOL.
nov. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
2-es, inkább az a tapintatlan, sőt, durva, támadó és illetlen, agresszív, hogy TE ezért bántod a kérdezőt és megvádolod őt! Egyáltalán nem biztos, hogy az amúgy negatívum masztira kell neki a válasz. Ne lődörögj ebben a kategóriában, ha nem tetszik! Van itt máas rovat is.
nov. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyalogatni :)
márc. 3. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!