Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ha kívülről férfi vagyok és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kívülről férfi vagyok és belülről nő, akkor az én párom egy megértő biszexuális nő lehet?

Figyelt kérdés
2022. dec. 25. 13:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
91%
Egészen pontosan milyen női tulajdonságaid vannak?
2022. dec. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
91%
A párpd az, aki elfogad és szeretni tud majd, de ehhez neked is el kéne magad fogadnod.
2022. dec. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
91%
Ahhoz leszbikus nőnek kell lenned belülről.
2022. dec. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
91%
Bárki lehet a párod.
2022. dec. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

1:


- Sokat tudok panaszkodni. Függetlenül attól hogy jogosan, de sokat tudok tépelődni.

- Az idegrendszerem alapján, mivel neveltetést sem kaptam megfelelőt, a számomra tetszetős nőkkel összevitatkoztam annak ellenére, hogy nem az volt a célom. Tesztelni próbálnak támadással embereket, amihez nem mindig van a partner.

- Volt nemrég egy bonyolult alapokra helyezkedő toxikus kapcsolatom. Olyan jól esett amikor a fenekemet megérintette. Nem mondtam ki neki és sosem mondtam ezt egy nőnek se. De valójàban azt szerettem volna ha több figyelmet és törődést kapok. Akárhányszor bújt hozzám egy nő életem folyamán, leszámítva pár alkalmat mindig hagytàk magukat. De különösebben sosem fogdosott vagy ölelgetett annyira amennyire én azt elkèpzelem.


- Az lenne az alap hogy a nőt csábítják el, ha kell érte küzdenek, én pont fordítva képzelem el mostmár. De tènyleg. Lassan már mintha jobban ellennének a nők a férfiak nèlkül, mint fordítva.


- Volt amikor azt mondta nekem egy nő telefonos vitában: Olyan vagy mint egy nő.:).


- Az ujjaim. Mintha zongorista kéz lenni. Mintha nőies lenne. Az arcomhoz nézve a testem meztelenül: Mintha olyan kecses lenne a bőröm.


- Szeretek szexelni. A nemi szervem nem miniatűr de nem is nagy. A saláta alakú női nemiszervbe érzés nèlkül kihúztam 40 perc környékét egy huzamba. A babaalakúba hat perc után "ujjáazülettem." Azt szeretem ha kényesztetnek, puszilgatnak, ölelgetnek, megnevetettnek. Szeretem viszonozni. Egyik pillanatban a nagy szövegü nőt a másikban a csendet.


-Imádok nyalni és hiába vagyok férfiből(?!) szeretem ha ezt szopással és mással is viszonozzák. Volt olyan hogy a nő feltette az arcát hátulról a fenekembe. Kb mintha csikiztek volna de valami isteni érzés volt.


Fiatalabb voltam amikor még azt láttam, hogy két idősebb szerelmes a társaságomban nyalta falta egymást. És hiába akarom jól megdugni a nőt akivel vagyok, az úgy vagy összejön vagy nem, mert gyorsabban elmegyek mint gondolom. De ez a puszi puszi, tipi-tapi túl sokat jelent.


3: Hát éreztem már váratlanul éjszaka erre való hajlamot. De aztán el is tűnt. És volt hogy az ujjaimat oda helyeztem..Ez az izgatásra hajlamos női beütès(?!). De ezt nővel próbálnám meg maximum.Mármint hogy prosztatamasszázst csinàlna nekem és akár egy felcsatolhatóssal megpróbàlhatná.

2022. dec. 25. 17:31
 6/18 anonim ***** válasza:
83%
Te nem nő vagy. Szexista és egoista férfi vagy aki ostobaságokkal magyarázza az emberi személyiségjegyeit.
2022. dec. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
69%
Keress pszichológust, az embereket pedig kerüld el jól messzire. Mentális gondjaid vannak.
2022. dec. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

7 és 8:


Nem. Ti rosszindulatúak vagytok és gonoszak. Azért próbáltok így beàllítani, mert kivagytok élezve a kritizálásra. Irígységből, amely abban áll, hogy a szeretetre, szexre, lelkizésre kiéhezett embertől elvegyétek az élet adta lehetőségeket. Amely mások szerint egy baba nemiszervet magában hordozó vérbeli leszbikus, vagy egy biszexuális nő, aki szép, okos, kiváncsi és aktusbeli magas teljesítés nem igénye, de nyitott az életre és jó a lelke. Nem olyan gonosz mint a tiétek. Boldog karácsonyt, bárhol is vagytok , mindig fènyben legyetek. És keressetek fel inkább ti pszichológust.

2022. dec. 25. 20:47
 9/18 anonim ***** válasza:
74%
De biztos irigyek vagyunk... ez a beszólásod pont megerősíti azt, hogy súlyos mentális bajod van.
2022. dec. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Azok meg megérzitek annak a mibenlétét és célját, aminek alapjául a véleményem keletkezik.
2022. dec. 25. 22:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!