Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok, ti lefeküdnétek egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti lefeküdnétek egy olyan sráccal, aki bejönne nektek, de aki bizonytalan abban, hogy meleg vagy biszex-e?

Figyelt kérdés

2023. jan. 1. 23:28
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Nem
2023. jan. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
4%
Én az olyn srácot szakkezelésre ķötelezném államilag, ahogy az összes ferdült hajlamú egyént és a terápia sikeres elvégzéséig társadalomba vissza se ereszteném őket!
2023. jan. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2023. jan. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
74%

Én azt tisztáznám magamban, hogy mi tart vissza tőle, illetve, hogy ez a bizonytalanság meg az egész a részemről belefér-e. Ha olyan a másik fél és olyan a helyzet, akkor megoldás lehet ezeknek a tisztázása a másik féllel. Sokszor az ilyen beszélgetések csodára képesek :) De csak azt tedd, ami neked is belefér!


2-es: A gyűlölködésnek úgy gondolom, egyrészt semmilyen helye nincs más emberekkel szemben, másrészt semmilyen relevanciája nincs ennek, a kérdés nem erről szólt.


Sok sikert neked, kérdező :)

2023. jan. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%
egy meleg miért feküdne le egy csajjal?
2023. jan. 2. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
84%
Nem. Főleg hogy az ilyen kamu szokott lenni. "meleg vagyok, de téged meg tudnálak dugni" ami annyit tesz hogy full hetero, csak ilyen bénán akar puncihoz jutni.
2023. jan. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha le tud velem feküdni, akkor már ki is derült. Egyébként, ha benne van, és tetszik, és nem akarok mást (kapcsolatot bizonytalan emberrel nem kezdenék), akkor persze, miért ne. Felőlem gondolhatja magáról, hogy meleg, ha szexelünk egy jót, és én pont ennyit akartam csak.
2023. jan. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
93%
Ha ő szeretné, és kezdeményezné, nekem pedig úgyszintén bejönne, akkor igen. Ha megvan közöttünk a vágy, egyáltalán nem érdekel, minek vallja magát. Ha meleg, ha biszex, engem nem zavar, nyilván ha meleg, akkor viszont én nem kellek neki, ebben az esetben nincs meg a kölcsönös vonzalom, tehát nem fekszünk le egymással.
2023. jan. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2023. jan. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

6. Válaszoló

Én meleg vagyok. Életemben nem voltam lánnyal. De az egyik kolléganőm annyira vonz, hogy már nagyon várom, hogy megcsókoljon. Eddig volt szájra puszi. És elmondtam, hogy mi a helyzet velem… szóval nem mindig kamu :) másképp lánnyal csak úgy tudom elképzelni, hogy van még egy pasi is a dologban.

2023. jan. 29. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!