Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Nem beteges dolog és függőség...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem beteges dolog és függőség mert élő webkamerán keresztül a Messengeren vetkőzök és masztizok vadidegen embereknek?(27N)

Figyelt kérdés

Nem is tudom hogy jutottam ezidáig.

Először csak szórakozásból és kiváncsiságból tettem.

Csináltam egy Facebook profilt de arcképem nincs és elkezdtem naponta jelölgetni kizárólag külföldi férfiakat a felismerés elkerülése végett és akiket jóképünek láttam, még néha nőket is és kizárólag szlovák, cseh, lengyel, horvát de néha Németországból is.

Sokan vissza is jelöltek, aztán már idegenek kezdtek bejelölgetni és annyian hogy válogatós lettem, aki hirtelen szimpi lett és több képei is voltak a facen azt visszajelöltem.

Most jelenleg 2847 ismerősöm van a Facen és elég aktivak mert ha felteszek magamról egy fehérnemüs képet úgy hogy az arcom nem kivehető és csak kb. 90%-ra és átlag 240 lájkot kapok 24 óra alatt és csomó kommentet.

Na a lényeg az hogy élő webkamerára váltottam lassan egy hónapja és úgy állitottam be hogy az arcomat ne lehessen látni és kérésre szoktam sztriptizelni számokra, masztizni, vibrizni magam, vagy csak vonaglani az ágyon fehérnemüben vagy csak combfixben attól függ kinek milyen perverzió kérése van.

Nagyon élveztem, élvezem most is hogy vadidegen emberek előtt csinálom és már vannak visszatérő rendszeres férfiak. Főleg este 23 óra és hajnal 4 óra között szoktam ezt csinálni meg chatelni velük.

Most már kezd komolyabb lenni a helyzet és jelenleg van 7 olyan férfi, kettő csehből, 3 horvátból egy szlovákiából és egy lengyelből akik pénzt ajánlottak fel. Hirtelen gondoltam csak adják a nagyot hogy milyen pénzesek és elfogta őket hirtelen a szexuális vágy és olyankor mindent igérnek, de tényleg komolyan gondolták és ez olyan "hálapénz" nem rendszeresen videóként küldenek pénzt.

Nyitottam erre egy számlaszámot és küldtek rá 50-150 € közti összegeket. Én nem adtam meg semmilyen tarifát és ők maguk gondolták hogy mennyit küldenek.

Nem szándékozom senkivel sem élőben talizni és ezt mondtam is nekik. Bár sokan akarnának élőben is összejönni velem, ezt mindig megemlitik de többnyire csak elmélkedve irnak rólam hogy mit csinálnának velem.

Nem tudom meddig fog ez tartani és bármikor véget tudok ennek vetni, csak azt érzem hogy már függő lettem és alig várom az éjszakát hogy élvezzem a live videózást.

Kezdek nagyon fáradni lelkileg és nappal hullok szét az álmosságtól, munkámban is hiányosságok kezdenek mutatkozni...

Erről senki sem tud még a legjobb barátnőm sem és ha kitudódna, kb. megölném magam szégyenemben...

Valaki van ilyen hasonló helyzetben mint én, akár pasi is?????

Nincs most barátom és nem is érdekel most kapcsolat, de néha van alkalmi kapcsim pasival és lánnyal is.

Üzikre egyáltalán nem reagálok sem a gúnyos válaszokra és nem keresek kuncsaftokat sem a facera, csupán csak kiirtam ezt a kérdést és a feszültséget magamból...!


2023. jan. 2. 13:59
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
98%
Most ezzel mihez kezdjünk? 😉
2023. jan. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha élvezed, élj ebből. A művészeknek, a táncosoknak is fizetnek a munkájukért, a művészetükért.

Egy ripacs 100 milliókat keresett azzal, hogy egy arany színű szarvas-szörnyet épített Orbánék kérésére, és kirakták közszemlére az ocsmányságát.

Amit Te csinálsz az sok embernek örömet okoz, köztük neked is, szóval tedd nyugodtan.

Szégyenkezni szerintem nem kell, de nyilván élvezed az izgalmát, a tiltott gyümölcs feelinget :)

Sok sikert :)

2023. jan. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
39%
Küldj már nekem is légyszíves.
2023. jan. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem beteges.

Ha only fanson lennél meg is tudnál élni belőle


Én is gondolkodtam már hasonlón bár csak képekben

2023. jan. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudom elképzelni, hogyan tud valaki ilyen "laza" lenni, viszont ha neked ez örömet okoz, akkor csináld
2023. jan. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
98%
Nyilvanvaló hogy szeretet és törődés hiányod van. Ezzel érdemes lenne foglalkozni és nem átszexualizálni minden emberi kapcsolatod.
2023. jan. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Miből élsz, ha eddig ezért nem nagyon kértél pénzt? Van rendes munkahelyed?
2023. jan. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
7: Igen, de haza is szoktam hozni a munkát, úgy hogy sokszor itthon is dolgozom.
2023. jan. 2. 14:27
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Tök jó, hogy vannak ilyen emberek is, mint te.
2023. jan. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
25%

Nyitottal szamlat. Azt ugye csak szemelyi igazolvannyal es valodi adatokkal lehet.

Erfo aki utal, az tudja h h hivjak a nevedet. :)

Amugy izgat engem is, es szivesen meg is neznem a szep kis testedet, sot, az is izgatna, h a baratnomet ez izgatna es ezt csinalna idegen nokkel/ ferfiakkal. :)

2023. jan. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!