Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Srácok! Edzőteremben valakinek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Edzőteremben valakinek élménye vadidegenekkel? (többi lenn)

Figyelt kérdés
Részletesen leírnátok korral?

2022. okt. 21. 11:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyik srác segítséget kért fekvenyomáshoz. Utána a kézisúlyzóknál is pont egymás mellett voltunk. Amikor végzett az edzéssel mosolyogva elköszönt, hogy “szia, további jó edzést” annyira helyes srác volt, hogy zavaromban azt válaszoltam “szia, neked is” xd Maradandó élmény.
2022. okt. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%

Zuhanynál szemben voltunk egymással, láttam, hogy elkezdett felállni neki.

Elfordultam, hogy ne legyen emiatt zavarban. Engem nem zavar az ilyesmi, de mikor hátra pillantottam, láttam hogy egyáltalán nem zavarja őt, ugyan úgy kifelé fordulva áll.

Gondoltam miért ne, felállítottam én is és felé fordultam, hogy jól lássa.

Aztán láttam, hogy ekkor már kicsit zavarba jött és elment felöltözni.

Aztán mikor lelankadtam, mentem én is.

2022. okt. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Inkább cumira vagy ilyesmire gondoltam, de köszi a válaszokat!
2022. okt. 21. 12:01
 4/5 anonim ***** válasza:
Az még sajnos nem.
2022. okt. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
87%
Egyszer kicsúszott a kézi a kezemből, és ráejtettem a lábamra... na az cumi volt.
2022. okt. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!