Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hogy történhetett ez?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy történhetett ez?

Figyelt kérdés

Eddig csajoztam és úgy volt, hogy heteró vagyok. Még az oviból van egy barátom, aki meleg lett. Már általánosban kezdte mondogatni, hogy bejövök neki, de én persze sosem kívántam őt. Ennek ellenére szilveszterkor rávett, hogy a buliban zárkózzunk be egy szobába, és kettesben meztelenül ünnepeljük az éjfélt. Nem tudom, miért egyeztem bele? Nem tudom miért tűnt ez akkor olyan "érdekes" ötletnek?? Nem foghatom az alkoholra sem, mert nem ittunk.

Meztelenre vetkőztünk, és neki hamarost merevedése lett, ami nála oké, hisz meleg és tetszek neki. Ettől persze az enyém is rögvest felállt, amit viszont nem értek, miért? Egyre inkább izgatónak éreztem a szitut. Végül engedtem a kérésének és hagytam hogy leszopjon. Ráadásként jó ötletnek tűnt, hogy viszonozzam is. El nem tudom képzelni, mi vett rá erre? Sőt, ami teljességgel lehetetlen, nagyon élveztem a történteket. Azóta kéri az ismétlést és az a helyzet, hogy nekem is van kedvem.

Magyarázza meg valaki ezt a váratlanul feltörő biszex vágyat! Hogy lehet ilyen hirtelenséggel? Hogy történhetett ez, ha eddig nem is érdekelt ilyesmi?



2023. jan. 5. 17:47
 1/9 StevenUp ***** válasza:
83%
Szimplán érzelmileg jobban vonzódsz a pasikhoz mert tetszett a tudat hogy tetszel neki. Manapság ritka az ha kimutatják az emberek a másik felé érzett romantikus vonalat
2023. jan. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
Egyszerű, most ért olyan erős inger, ami áttörte a gátat.
2023. jan. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
27%
Korotok?
2023. jan. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%
Ez nagyon izgalmasan hangzik, ha elvezted szerintem menj bele az ismetlesbe, idővel rájössz mi ez benned, addig élvzed :D
2023. jan. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Eddig is benned volt a hajlam, most előjött. Nem kell szégyelni, ha jó volt neked, élvezd! :)
2023. jan. 6. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Bárcsak nekem lenne ilyen barátom. Ha jó volt, akkor jó volt. Nem kell ezen problémázni.
2023. jan. 6. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
88%
de hány éves vagy? az se mindegy abból a szempontból, hogy ez esetleg kamaszkori kalandozás vagy egész más
2023. jan. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
88%

"Meztelenre vetkőztünk, és neki hamarost merevedése lett, ami nála oké, hisz meleg és tetszek neki. Ettől persze az enyém is rögvest felállt, amit viszont nem értek, miért?"


Lehet azért, mert titkon mindig is izgatott, de legalább is fantáziád mélyén megvolt ez a jelenet és most megvalósult. Azt mondják, a lányokban van egy kis hajlam saját nemük felé. Hát lehet, h néhány fiúban is. De ezt nem kell szégyellni!


"Ráadásként jó ötletnek tűnt, hogy viszonozzam is. El nem tudom képzelni, mi vett rá erre?"


Talán a kíváncsiság. Nem derült ki hány éves vagy, de ahogy írtad óvodáskori barátod, tehát jó viszonyban vagytok, jól ismered már, bíztál benne. Mindig nyomta a sódert neked, h mennyire tetszel neki és kíván, elültethette a bogarat a füledben ezzel és hagytad magad sodorni az árral. Néha csak hagyni kell, h a dolgok megtörténjenek. Nem csináltál semmi rosszat a megosztottaid alapján!


"Sőt, ami teljességgel lehetetlen, nagyon élveztem a történteket. Azóta kéri az ismétlést és az a helyzet, hogy nekem is van kedvem."


Ha élvezted, nem tudom mi a baj?! Szégyelled a történteket? Ki előtt, mi előtt? Tovább megyek...kinek akarsz megfelelni?! Szüleidnek, barátnődnek, barátaidnak, a főnöködnek, a társadalomnak? Ha te jól érezted magad (és a barátod is), a többi véleménye miért érdekel? Félsz, h kiközösítenek ha felvállalod tetteid? Félsz, h kevesebbnek gondolnak, mert biszexuális hajlamaid vannak? Félsz, h később a lányok nem érdekelnek majd? Élni nem félsz?!


El lehet nyomni magadban ezeket az emlékeket, esetleg vágyakat, lehet hazudni a világnak, magadnak, de ha benned van a hajlam saját nemed felé is, örökké nem hazudhatsz majd, magadnak sem! Mint a 6-os is írta és az előző is, ha jó volt, jó volt, a többin nem kell problémázni!

2023. jan. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi van veled kérdező?
2023. júl. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!