Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » A biszexuális fiúk többsége...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A biszexuális fiúk többsége miért nem tud (vagy nem akar) szerelmes lenni férfiba?

Figyelt kérdés
2023. jan. 7. 17:31
 1/6 anonim ***** válasza:
68%

Volt egy bi,nős barátom.Két év haverkodás után elmondta,hogy szerelmes.Ekkor véget vetettem a barátságnak,mert nem akartam, hogy a családját elhagyja miattam.Lehet, még erre is képes lett volna.

Lehet,ő sem akart volna szerelmes lenni,de jöttek az érzések.

2023. jan. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 sandrisbp ***** válasza:

Mert egy darabig szinte minden biszex úgy kezdi, hogy ez csak kíváncsiság meg gyors lehetőség szexre, mert srácot sokkal könnyebb kapcsolat nélküli alkalmi szexre találni, mint csajt.

Aztán egy részük idővel megtapasztalja, hogy az, amit régen kizárólag tartott (h fiúval szerelembe essen), vele is megtörtént, szerelmes lett a szexhavarjába vagy egy alkalmi srácba.

2023. jan. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 sandrisbp ***** válasza:
Kizártnak,nem kizárólag, bocs!!!
2023. jan. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%

Én nem tudnék!

A szexhaverom szerelmes belem.

Csak nőbe tudnék szerelembe esni.

A szexhaverom olyan mint egy haver!

Es ez így is jó szerintem!

2023. jan. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%

Én úgy érzem, hogy a férfiakhoz csak szexuális vonzalmam van és érzelmileg nem tudnák férfihoz kötődni.

De lehet, hogy még nem találkoztam olyan férfivel akihez érzelmileg is kötődni tudnák. 22/f

2023. jan. 8. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Elég sok, alkalminak mondható partnerem volt. Két, esetleg három alkalommal találkoztunk, aztán tovább álltak. Egy régi, magát sokáig heterónak valló barátomba ha nem is fullra, de egy kicsit szerelmes lettem, miután kilépett a hetero burokból. Kár, hogy vége lett.
2023. jan. 11. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!