Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Voltatok hasonló helyzetben?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
Párom (aki férfi) azt mondta megnézne engem egy nővel szeretkezni. Ami nem is lenne baj, de aki nekem tetszik hát.... nem tudom eldönteni hogy azért mondja a meleg témákra hogy fujj mert nem akar lebukni, vagy azért mert így gondolja. Elég közeli barátnőm, egy munkahelyen dolgozunk. Imádom, ő is engem, másokat nem ajándékoz meg a legszebb mosolyával csak engem. Zárkózott eléggé. Lehetnék persze másik nővel iĺyen alkalomszerűen, de én vele szeretnék lenni. Mit tegyek, ha amúgyis el akarok menni erről a munkahelyről? én 21 vagyok, barátnőm 36. én is nő vagyok mielőtt valaki félreérti.
2023. jan. 11. 19:56
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
Tedd meg!
2023. jan. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
félek... ha elrontom ezt a barátságot az hatalmas baj.
2023. jan. 11. 19:59
 3/8 A kérdező kommentje:
Privátot nem kérek köszönöm. Elég annyi információ amennyit leírtam.
2023. jan. 11. 20:01
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha a barátnőd "Zárkózott eléggé" akkor nem biztos, hogy a férjed szeme láttára szeretne/akarna szeretkezni veled.

Ha te is szeretnéd és most lenne alkalmad akkor tedd meg!

2023. jan. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Értem. Akkor ez plátói marad. Pedig úgy megcsókolnám.
2023. jan. 11. 20:10
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Próbálkozz be nàla,mond el neki őszintén!

Nekem a nejem jött elő azzal,hogy szeretné ha nézhetne bennünket amit a pasimmal szeretkezem !

Mások előtt zárkózott és gátlàsos volt ,de mikor elmondtam neki a nejem kívánságát ,kis hezitàlás utàn belement!

2023. jan. 12. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nejemmel még csak beszélgettünk a hármasról, a plusz pasit is megbeszéltük, hogy kivel lenne jó. A legjobb barátom, aki mindig heterónak mondta magát, neve "került ki a kalapból". Vele már régóta beszéltünk párcseréről, és egyéb finomságról. Nem volt ellenére a hármas sem. Előtte csak mi ketten több alkalommal kényeztettük egymást. Így, a hármas alkalmával neki sem volt probléma, hogy leszopjuk, megdugjuk egymást.

Beszélgess a barátnőddel, hogy érdekli-e a leszbiszex, és a hármas úgy, hogy a férjeddel vagytok együtt. Vagy, hogy nem lenne-e ellenére, hogy a férjed nézze, hogy egymást kényeztetitek.

2023. jan. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon zárkózott, már az is nagy eredmény lenne ha tudnék vele csókolózni.
2023. jan. 15. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!