Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Férfi kolléga azt mondta, jól...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi kolléga azt mondta, jól áll a szűk farmer rajtam. Én is ffi vagyok. Voltatok-e hasonló helyzetben, és gondoltatok-e mögé valamit?

Figyelt kérdés
2022. okt. 21. 21:04
A kérdező szavazást indított:
Tetszik neki az alakod, különben nem mondana ilyet.
Nem volt mögötte szexuális töltet.
36 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
33%
Meleg
2022. okt. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
Ami azt illeti, létezik már a nagyvilágon néhány négyzetméter ultraliberális folt, ahol akár két heteró is simán elejt egymásnak ilyen megjegyzést... Magyarországon még melegektől is meredeknek számít, hogy oda merjenek hasonlókat szólni. Kandi kamerát megtaláltad már a helyiségben?
2022. okt. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
Piros a gatyád b.zi-e vagy, kefiret eszel b.zi-e vagy, megdicséred más pasi ruháját b.zi-e vagy? Ettől még lehet kőheteró is az ipse. Majd ha simogatja is a hátsódat akkor sanszosabb hogy nem csak a lányokat szereti 😂
2022. okt. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Istenem, önmagában hogy valaki megjegyzi jól áll rajtad valamilyen ruha nem jelenti azt hogy meleg.
2022. okt. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
84%

Lehet csak nagyon tetszett neki az az adott farmer, és lehet legközelebb azt is megkérdezi hol vetted. Lehet hasonló a lábfelépítése és hirtelen magát is el tudta benne képzelni. Egy ilyen megjegyzés még "simán elmegy" kategória egy igényesebb férfinál és semmi szexuális megjegyzés nincs benne.

Vagy ezentúl férfiak rá se nézzenek az öltözködésedre?

2022. okt. 22. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezt én nem gondolnám túl. Nekem egyszer azt mondta egy pasi, hogy szép nagyok a szemeim és volt barátnője. Ez már inkább gyanús, de ezt sem gondoltam túl, mert volt barátnője.
2022. okt. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Endura ***** válasza:
Ha egy nő mondja a másiknak a ruhájára,azt valahogy teljesen természetesnek vesszük,de ha egy férfi mondja a másikra,már egyből belegondolunk valamit,pedig nem kellene hosszútávú következtetést levonni belőle.Szóval,szerintem semmi nincs mögötte,minden férfi megnéz más férfiakat,csak nem mondják ki,ha pozitív a véleményük róla.Az inkább elhangzik,hogy de sz.rul nézel ki:-)
2022. okt. 23. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!