Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Kinek milyen online ismerkedés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek milyen online ismerkedése volt ami elég kínosra sikeredett személyes találkozás után?

Figyelt kérdés

Akár a kinézete miatt, vagy manipulált képek miatt, esetleg a stílusa miatt ami nem jött át beszélgetés alatt.

Lehet ez első randi vagy akár hogy szex volt megbeszélve.

Ha valaki kiváncsi az enyémre szívesen elmesélem privátban egy kapott sztori után 😄

Egyaránt kiváncsi lennék heteró/biszex/meleg sztorikra


2023. jan. 13. 10:10
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Látjátok feleim (hogy tanuljatok mások hibáiból), a képek mellé egy másik fontos alapszabály. Amíg nincs meg a kellő rutinod, tapasztalatod (s ez nem 1-2 randi alatt alakul ki) hogy ráérezz milyen lehet a másik fél, addig első találkozó mindig semleges helyen!

Akkor is ha szextali van megbeszélve, nem a lakásba mész elsőre, hanem előtte az utcán v. a mellette lévő kv-zóban. Sétáltok egy kört, kicsit beszélgettek és eldöntöd fel akarsz-e menni, vagy van "piroscsengő". Ja és ha valaki szívja a fogát márpedig gyere fel, gyere fel inkább rögtön - na azt kukázhatod azonnal, a szex közben sem lesz megértőbb, hasonlóan akaratos, követelőző lesz. A szabály alól kivétel: ha nőhöz mész és olyan fickó vagy aki nem ijed meg az árnyékától.

2023. jan. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Tízes válaszról jut eszembe, kérni szoktam, hogy csak józannal! Erre az egyik csávó a talin közölte, hogy drogozik. Nem mondom, élvezte, hogy szoptam, csak hát túlzottan is. Szinte ordítva élvezett.


A másik szitu inkább kissé vicces volt, baj nem történt, csupán hiányérzetem volt. Az egyetlen pasi, akitől orál szituban sajnos nem kaptam g&cit. Megértem őt, előre szólt, hogy kezdő és izgul. A susnyásban volt lehetőségünk csinálni. Mikor már épp szoptam, messzebbről, tényleg messzebről beszélgetés hallatszott. Erre ő megijedt. Mondam neki, ezek a csajok elég messze vannak, tudod, ott a föld út, csak végigmennek és eltávolodnak tűlünk, nyugi.

Erre sajnos elrakta a lompost, megkért, hogy hagyjuk abba, majd elköszönt tőlem... Kár. Imádtam a farkát... Szóval el se élvezett...


Írhatsz kérdező, nyomizd a sztorid, ha szeretnéd.

2023. jan. 16. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!