Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sub lányok! Esett már meg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sub lányok! Esett már meg valakivel az, hogy a neten megismert dom veszélyessé vált a találkozás alatt?

Figyelt kérdés
Itt olyanra gondolok, hogy a megbeszélt határokat önkényesen átlépte, erőszakossá, és kiszámíthatatlanná vált.

2022. márc. 19. 18:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, csak olyan hogy interneten hű de nagy domnnak és határozottnak adta magát elő aztán élőben alig ment a beszélgetés is.
2022. márc. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
32%
Domot se találni
2022. márc. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Dehogynem találni.

Egy csomó van. Csak attól függ hogy a bdsm-ben mi érdekel.

2022. márc. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
91%

Az a baj hogy a neten a lányok 90% megelégszik azzal ha online dominálják. Élőben 5..10% mer elmenni a találkozóra.

Én is sokáig próbáltam találni egy odaadó Budapesti sub engedelmes lányt nőt mind csak irkalni akart de találkozni egy se. Nehéz ügy.

Pedig támogattam is anyagilag.

38f

2022. márc. 26. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Azért is tettem fel ezt a kérdést, mert a BDSM-et úgy látom, hogy fokozottan át kell járja a bizalom az erre épülő kapcsolatot. Az által, hogy a szub a fizikai korlátozásba belemegy, lemond arról a kontrollról, amit fenn tud tartani a találkozó során, és megvan a lehetőség arra, hogy a másik fél átlépje önkényesen a megbeszélt határokat.

Írtak már rám "domok" akik nem értettek a nemből, hanem minden áron a saját vágyaikat akarták rám tukmálni. Ezért is merült fel bennem ez a kérdés. Talán rosszul fogalmaztam. Nem is az erőszak szó írja körül azt, amit szeretnék megkérdezni, hanem a határok átlépése kifejezés.

2022. márc. 26. 07:33
 6/6 anonim ***** válasza:
#4es vagyok. Ha szeretnél nyugodtan írj privátba szívesen beszélgetek Veled.
2022. márc. 27. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!