Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Fiúk amikor nektek fel áll...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk amikor nektek fel áll nyilvános helyen vagy egy társaságba és pl ültök akkor ti is mozgatjátok a lábatokat mint én? Vagy ti hogy takarjátok el ha pl álltok és nem ültök van erre egy jó praktika mert érdekelne ill ha van sztory írjátok le 21/f

Figyelt kérdés
Minden ilyen sztorit meghallgatok akár ciki sztoryit is

2023. jan. 15. 16:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
Nekem utazás közben volt régebben gyakran, általában levette a hátizsákot és azzal. Amikor kabát volt rajtam, akkor nem látszott, inkább jó időben volt ciki. Illetve nagyon tini korban volt strandon is merevedés, szerintem azt biztos csak a vak nem látta 😅
2023. jan. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Hat igen a strand az veszes, ezert nem jarok
2023. jan. 15. 16:28
 3/13 anonim ***** válasza:
91%
Akkor sok dologról lemaradsz
2023. jan. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
95%

Ha fel áll mindig zsebre teszem a kezem. Így két oldalt is púposabb lesz a nadrágom, és már nem is látszik annyira.

Még zsebbe megtudom valamennyire fogni és kicsit oldalt tartani

2023. jan. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
95%
Nekem is strandon a legcikibb mindig, olyankor gyorsan bemegyek a vízbe vagy hasra fekszek. Meg plázában is volt, hogy álló farokkal járkáltam, ami eléggé kidudorodott és egy csomóan láthatták. Én is ilyenkor a lábammal próbálom kicsit összepréselni, de nem sok sikerrel. :D
2023. jan. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Minek rakod zsebre a kezed #4
2023. jan. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
93%
Kéz s zsebbe vagy táska az ölbe
2023. jan. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
#7 de miért rakod a zsebbe a kezed? Nem értem még mindig
2023. jan. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
91%
a kezeid kitolják a farmert és ezáltal nem látszik a farkadnál a dudor valamint meg is tudom fogni a zsebembe
2023. jan. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Okés ez eddig tiszta. És miért fogod meg? Attól jobban áll a farkad nem?
2023. jan. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!