Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Úgy érzem, át kell értékelnem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem, át kell értékelnem az ellenkező nemmel való kapcsolatomat az első azonos nemű szexuális élményem után. Ti éltetek meg hasonlót?

Figyelt kérdés

2023. jan. 18. 23:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem, de ismerjük a jelenséget.

Értékeld át.

Megírod az eredményt?

2023. jan. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Időbe fog telni, de meg.
2023. jan. 18. 23:17
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Csaj vagy, vagy pasi? Csak mert engem lány szemszöge érdekelne jobban.
2023. jan. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Lány.
2023. jan. 18. 23:38
 5/9 anonim ***** válasza:
44%

Kb. mennyi idős?

Ugyanis lányoknál tinikorban ilyen előfordulhat úgy is, ha később heteró lesz.

2023. jan. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Elmúltam 20.
2023. jan. 18. 23:44
 7/9 anonim ***** válasza:
88%
Én speciel lány vagyok, még nem voltam lánnyal, de szeretnék. Viszont kizárólag szexuális törekvéseim vannak velük szemben, kapcsolatot abszolúte nem tudnék elképzelni azonos neművel. 22/L
2023. jan. 18. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
64%

Hát, akkor valószínűleg már végleges lesz, amire majd most jutsz.

Én azt javasolom, hogy hagyd nyitva az ajtót mindenkinek. Sose tudhatod, hogy mi jön be majd.

2023. jan. 18. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
83%

Két fiús kapcsolat után után 21 éves koromban jött az első kapcsolatom lánnyal és azóta is együtt vagyunk.

Érdemes "nyitva hagyni az ajtót". Adj időt magadnak, hogy tudj majd értékelni. Sosem szabad elsietni és/vagy megijedni. (L)

2023. jan. 19. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!