Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Bi/meleg srácok tartjátok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bi/meleg srácok tartjátok a kapcsolatot azzal a sráccal aki az első volt?

Figyelt kérdés
Honnan ismertétek? Hány évesen voltatok együtt? Én 14 voltam és chatről ismertem meg. Egy koliba szopott le. Sose láttam újra őt. A nevét se tudom.

2021. aug. 27. 16:44
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Az első nekem általánosban volt és a nevére emlékszem csak hisz erőszak volt. Egy barnabőrű (ha értitek) bukott fiú volt. 16 éves volt és erősebb sookkal. Konkrétan megerőszakolt 1 év alatt 3x. Elsőként csak orál, később orál és anál. Kis mondhatni nyomi gyerek voltam és napközibe történt. A 2. és 3. alkalomnál ő szólt, hogy menjek be különben baj lesz. Az elsőnél csak utánam jött mikor bementem WC-re. Ott meg közölte mit akar. Majd lefogott és... Aztán később 17 évesen jött az első srác akkor már én akartam de ott már aktív voltam. A srác chaten írt rám. Csak a keresztnevét mondta el. Nagyon szép húsos szája volt. Nagyon jól csókolt és kb bele is zúgtam de neki csak egy kaland voltam. Utána kb 1 hónapra rá kezdtem dugni kb heti 1-2 srácot szedtem össze a chaten. Nagyon aktívan kalandoztam. :D Hát volt ilyen időszak is na.
2021. aug. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Tartani konkrétan nem tartom vele a kapcsolatot, netes ismerkedés eredménye volt. Egy darabig kavartunk aztán lezártam, mert kissé őrültnek tűnt. Pl. megbeszéltük, h meddig érek rá és nem akart hazamenni, felbukkant hívatlanul és hasonlók.

Akadt egy-két dolgokat kipróbálni akaró srác, az egyik még mindig visszajár melózni ha beugrósra is van szükség, pedig évek óta mást nem csináltunk és azóta barátnője van.

2021. aug. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én hasonlóan voltam, mint te. Alkalmi kaland, nem láttam azóta sem, bár annyira nem is jött be, hogy megismételjük. Jó volt, félre ne értsétek, nem bánom, hogy megtettem, tetszett nagyon, de inkább olyannal, aki jobban bejön. :)
2021. aug. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
19 voltam, haverom 17, személyes ismeretségből alakult. Sajnos az eset megtörténte óta nem hajlandó szóba állni velem, pedig ő akarta a dolgot, de ezek szerint nem bírta utána mégse elviselni a gondolatot. Egy ideig próbálkoztam felvenni vele a kapcsolatot, mert rossz volt, hogy egy barátság tönkrement, de annyira elzárkózott tőlem, hogy semmi eredménye nem volt. Azóta nem tudom mi van vele, facebookon láttam közös ismerősnél csak, de ennyi.
2021. aug. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én elsőre egy ismerőssel csináltam. Ő megérezte mi a szitu. 15 voltam ő 23. Leszopott. Aztán ez még ment 1 éven át majd találtam vkit aztán azóta sose került szóba. Néha találkozunk de ez nem téma.
2021. aug. 28. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem tartom a kapcsolatot.


Én 15 voltam, ő 14, előbb egymás előtti farokverés majd szép lassan eljutottunk a kölcsönös orálig.


F60..

2021. aug. 29. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Osztálytársammal vertük ki egymásnak. Ő volt az első, akivel bármi is történt. Emlékszem a nevére, és mindenre ami akkor történt, de nem tartjuk a kapcsolatot a köztünk levő távolság miatt. Ő az USA-ban él, én itt.
2021. aug. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Irigykedek. Nekem semmi se volt sajna még.
2021. aug. 30. 10:23
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Hogy érted, hogy neked semmi se volt még? 🤔 Hiszen a kérdésed alatt arról mesélsz, hogy mi történt veled 14 évesen. 💁🏻‍♂️

Velem a középiskola első évében történt ilyen először, természetesen emlékszem a srácra, de nem tartjuk a kapcsolatot.

2021. aug. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Kapcsolat nem volt mert ahogy írtam a srác aki volt eltünt aztán csajok jöttek.
2021. aug. 30. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!