Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszexuálisok! Ti mit tennétek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszexuálisok! Ti mit tennétek, ha a párotok előbújna transzneműként és elmondaná nektek, hogy szeretne tranzicionálni?

Figyelt kérdés
Nem hirtelen bejelentésről van szó, korábban bizonytalan volt az identitásában és a kapcsolatotok során végig őszinte volt veletek. Nem csak szociális, hanem orvosi tranzícióra (hormonterápia) is gondolok.

2023. jan. 27. 12:19
A kérdező szavazást indított:
Vele maradnék, elfogadnám és támogatnám a tranzíciójában
Elfogadnám, de nem tudnék vele maradni, barátként/ismerősként támogatnám
Megpróbálnám lebeszélni róla
Szakítanék vele és nem támogatnám
25 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
63%
Ez nekem már sok lenne.
2023. jan. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Háttér Segítő ***** válasza:
70%

Kedves Kérdező és Szavazók!


Ha nem tudjátok, hogyan támogassátok partnereteket, a családtagotokat az előbújás után, akkor keressétek a Háttér Társaság Információs és Lelkisegély Szolgálatát, ahol operátoraink bármilyen LMBTQI+ témájú kérdésben segítségetekre lesznek.

A szolgáltatás az alábbi elérhetőségeken, minden nap 18-23 óráig, anonim módon hozzáférhető:

· ingyenesen elérhető zöld szám mobilról és a legtöbb szolgáltatótól: 137-37

· normál díjas vonalunk: +36 1 329 33 80

· SKYPE mindennap 18-23 óráig: "segelyvonal"

· Chat: [link] hétfőn és szerdán 18-23 óráig

· Email: lelkisegely@hatter.hu

2023. jan. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
#2: Nekem most épp nincs szükségem segítségre (nem vagyok érintett, csupán transzként érdekelt, hogy a biszexuális emberek hogy állnak a kérdéshez), úgyhogy csak annyit szeretnék írni, hogy annyira jó, hogy vagytok! ❤️
2023. jan. 27. 12:57
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Biztos hogy maradnék. Hiszen az én esetemben a biszexualis nem is jó meghatározás. Egyszerűen nálam nincsenek meg ezek a határok pl a nemek között. Mondjuk másban sem pl kor, külső (tehát vekony sportos duci....) társadalmi osztaly ...rasz..

Ha szimpatikus tudok vrle szexelni illetve bele is tudok szeretni.

2023. jan. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Össze se jönnék valakivel, aki nem biztos a nemi identitásában.
2023. jan. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Elfogadnám, hiszen szeretem. Viszont a férjem 105 kg-os, szőrös gorilla alkat. Kötve hiszem, hogy vonzó nőt tudnának belőle operálni 😂 úgyhogy vagy barátokként élnénk tovább, vagy szexmentes kapcsolatban.
2023. jan. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
64%
Ha valaki biszex és így szeret valakit, nem mindegy neki, hogy most férfi vagy nő a másik? A testét szeretitek vagy az illető lényét, lelkét is? Én kitartanék mellette és támogatnám.
2023. jan. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
52%
Az a baj, hogy nem nő lesz. Csak egy hormonkezelt, levágott farkú férfi, akinek operáltak mellet és valami p.nci félét. Nem véletlen, hogy a sportban a transz nők megverik az igazi nőket. Hiába bármilyen kezelés, sok tekintetben férfiasak maradnak. Így hiába biszex valaki, nem nőt fog kapni. Pánszexuális ember tudná ezt leginkább elfogadni.
2023. jan. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
51%

Nem tudom, hogy ha a párom ezzel előállna, el tudnám-e fogadni, vagy nem. Tök jó, hogy a Háttér segít abban, hogy az előbújtak családja hogyan támogassa az előbújtakat, de a családtagjaikat ki segíti? Miért kellene szó nélkül elfogadnom, hogy egy ember, akit addig valahogy ismertem és szerettem, egyszerre csak eldobja az addigi életét, és újat kezd? Persze, addig is ő volt, de ha ez egy teljesen új infó nekem róla, akkor nem lenne könnyű feldolgozni. Valószínűleg végetvetnék a kapcsolatnak, de minden jót kívánnék neki. Nem lenne rossz érzésem az irányában, nem tartanám kevesebbnek, rosszabbnak, de nekem, biszexként nem jönnek be a transz emberek, épp ezért valószínű, a párom sem tetszene már azután.


Ez van, pontozzatok le nyugodtan

2023. jan. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!