Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex férfiként volt valamily...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex férfiként volt valamilyen élményed edzőterem öltözőjében, tusolójába, szaunájában?

Figyelt kérdés
Szexuális élményre gondolok, akár az ártatlanokra is, mint például, hogy te és egy másik srác ketten meztelenül merev farokkal beszélgettetek amíg törölköztetek vagy pakoltatok.

2023. jan. 31. 12:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Zuhanyoztam merev farokkal és bejött egy srác,aki nagyon megnézett.
2023. jan. 31. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Évtizedeket jártam edzésre a hét 5 napján, napi kétszer. És ott voltak még a hétvégi versenyek is. Soha nem fordult ilyen elő egyszer sem.
2023. jan. 31. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Néha felállt a zuhanytól
2023. jan. 31. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer még gimiben egyik osztálytársam a gatyáját is lehúzta véletlen a nadrágjával együtt. Semmi több nem volt sose
2023. jan. 31. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
vízilabda edzőtábor, közös maszti után cumizásba ment át a menet 15 voltam most 24
2023. jan. 31. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
egy haverral edzés utan kicsaptuk a zuhany falára :D
2023. jan. 31. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Edzőteremben, együtt szaunáztunk egy férfival, zuhanyoztunk, majd öltözőben oltoztunk.. csak ketten voltunk, teljesen meztelenül. Lassan oltoztunk, szerintem ő is élvezte a meztelenséget. Úgy öltöztem, hogy sokáig felé fordulva legyél, hogy láthassa a farkam. Szerintem ő is így tett. Ahogy néztem a farkát, be is kemény edzek. Szivesen kiprobaltam volna milyen szopni, de nem tűnt úgy hogy nyitott lenne kalandra. Egyébként még nekem sem volt ilyen, így új volt a szituáció, de nagyon izgatott. 26/F
2023. jan. 31. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
1%
Még hányx kérdezed meg?
2023. febr. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem edzőteremben, hanem termálfürdő szaunájában, zuhanyzójában volt. Kölcsönös merevedések. Néha közös maszti. Ritkábban egymásnak kiverés.
2023. febr. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!