Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Egyszer nyáron zuhanyzás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszer nyáron zuhanyzás közben masztiztam és a fenekembe dugtam az újam és ki és be dugtam mint, ha egy faszon lennék. Van barátnőm akkor lehet arra esély hogy biszex vagyok?

Figyelt kérdés
2023. jan. 31. 15:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem

Nagyobb az esélye hogy meg lett mosva.

2023. jan. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Esély mindig van rá
2023. jan. 31. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha a fejedben az volt hogy "mintha egy f.szon lennék" és erre vágytál, ez indít be akkor biz' biszex vagy. Önmagában nem a púzód birizgálása miatt hanem mert pélóra vágysz.
2023. jan. 31. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
ha beindit az hogy valaki megszondazza a segged, akkor lehetsz biszex, ha csak eljatszadoztal a jo oreg segglyukkal brahibol az meg nem jelent semmit en is sokszor nyalatom vagy ujjaztatom a seggem csajokkal, mert jol esik, de ettol meg egy kekeres fazst nem szeretnek a seggembe
2023. jan. 31. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet rá esély de a leirtakhoz ennek semmi köze.
2023. jan. 31. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
az vagy nyugodj meg
2023. jan. 31. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 sandrisbp ***** válasza:
100%
A segglyukad közismerten erogén zóna - de az, hogy erre rájöttél és maszti közben ki is használtad az ebben rejlő lehetőségeket, még nem jelent semmit arra nézve, hogy bi vagy-e.... viszont ha közben arra gondolsz, hogy jó lenne, ha ez egy másik srác ujja vagy farka lenne, akkor már van rá komoly esély....
2023. febr. 1. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!